راست راست یا GOP Lite؟ اجماع کلاس حاکم بر نمایش در بحث VP

راست راست یا GOP Lite؟ اجماع کلاس حاکم بر نمایش در بحث VP

بحث VP می بیند نامزدها در اطراف سرمایه داری به هم پیوسته اند. پمپئو به دنبال “مهار” بیشتر در میان کارزار جهانی ضد چین است.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند دکتر ریچارد ولف، اقتصاددان و استاد دانشگاه نیو مدرسه و نویسنده کتاب جدید “بیماری سیستم است: وقتی سرمایه داری نتواند ما را از بیماری های همه گیر یا خود نجات دهد” ، برای بحث در مورد بحث معاون ریاست جمهوری بین مایک پنس و کامالا هریس ، نابرابری های نژادی توسط ویروس کرونا ، و اینکه چگونه تناقضات سرمایه داری توسط همه گیری تشدید می شود ، برای سالهای آینده اثرات موج داری خواهد داشت.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کارل ژامیزبان پادکست ابریشم و فولاد ، برای بحث در مورد سفر وزیر خارجه ایالات متحده مایک پمپئو به توکیو در جستجوی امتیازات بیشتر ضد چین از به اصطلاح “چهارگانه” کشورهای همسو با ایالات متحده در جنوب شرقی آسیا ، بحث های اخیر وی با “ناظران چین” در بلومبرگ و اندیشه های طرفدار ایالات متحده ، و اینکه چگونه چین مقاومت 26 کشور را در برابر تحریم های یک جانبه ایالات متحده در سازمان ملل متحد هدایت می کند.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند جیمز اوایل، مدیر سابق سیاست میراث فرهنگی در مرکز فرهنگ عامیانه و میراث فرهنگی در موسسه اسمیتسونیان و عضو هیئت مدیره موسسه مطالعات سیاست ، برای بحث در مورد چگونگی (و یا) بحث بعدی ریاست جمهوری ، آیا حزب “خانواده های کارگر” منشور “در واقع می تواند جو بایدن را به سمت یک مسیر مترقی سوق دهد و اهمیت بهره برداری از تعامل جناحهای چپ برای کمک به پیشرفت آموزش سیاسی اطرافیان ما است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم