رابطه عاشقانه آمریکا با سرب ؛ سیستم بهداشت و درمان ایالات متحده در معرض خطر است. همه مردان بایدن

رابطه عاشقانه آمریکا با سرب ؛ سیستم بهداشت و درمان ایالات متحده در معرض خطر است. همه مردان بایدن

چگونه آمریکایی ها می توانند صدها سال در لوله ها ، دیوارها و هوا اینقدر سرب داشته باشند و چرا این مسئله نادیده گرفته شده است؟

فرد مگداف، استاد علوم گیاهان و خاک در دانشگاه ورمونت ، نویسنده مشترک “آنچه هر محیط بان نیاز دارد تا در مورد سرمایه داری بداند” و “ایجاد یک جامعه زیست محیطی: به سوی تحول انقلابی ، به ما پیوست تا بحث در مورد کاهش سرب ناراحت آمریکایی ها همه باید اینکه در محیط شهری چقدر سرب زندگی می کنیم و چگونه به آنجا رسیده است.

بیل هونیگمن، هماهنگ کننده ایالتی کالیفرنیا برای دموکراتهای مترقی آمریکا و هماهنگ کننده تیم سازماندهی حقوق بشر بهداشت و درمان ، و دکتر مارگارت گل، یکی از بنیانگذاران مقاومت مردمی و مدیر سلامت بیش از حد سود برای همه ، با ما همراه باشید تا در مورد مراقبت های بهداشتی ، کار در بیمارستان های کشورمان و توزیع واکسن صحبت کنیم.

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی: قانون اساسی ، دادگاه عالی و انحطاط دموکراسی آمریکا” ، برای بحث در مورد نامزدهای کابینه جو بایدن ، به ما پیوست ، چرا امریکا حاضر به همکاری با یکدیگر برای جلوگیری از همه گیری نیست و افزایش الون ماسک دومین فرد ثروتمند جهان در مورد آمریکا می گوید.

بن نورتون، روزنامه نگار ، نویسنده ، فیلمساز ، دستیار ویراستار The Grayzone و تهیه کننده پادکست Rebels معتدل ، برای بحث درباره اینکه چرا کمدی و هجو در دوران دونالد ترامپ بسیار بد بوده است ، به ما می پیوندد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم