رابرت داونی جونیور متهم به فتوشاپ Star Spiderman از ارسال اینستاگرام با کریس پرات شد

رابرت داونی جونیور متهم به فتوشاپ Star Spiderman از ارسال اینستاگرام با کریس پرات شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0a/17/1080864553_0:232:2048:1384_1200x675_80_0_0_c527198affdd09cb1fd0d350f3f43c31.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202010231080864435- robert-downey-jr- اتهام-عکس-عکس-مرد-عنکبوتی-ستاره-خارج-از-اینستاگرام-پست-با-کریسمس-پرات –

کریس پرات ، ستاره نگهبانان کهکشان ، به دلیل ادعای محافظه کار حمایت از ترامپ ، و متعلق بودن او به یک کلیسای ضد همجنسگرایان ، توسط اصطلاح نگهبانان توییترسفر “لغو” شد.

رابرت داونی جونیور بازیگر پیشکسوت آمریکایی پس از آنکه به دلیل فوتوشاپ بازیگر دیگری از طریق تصویر اینستاگرام خود که در حمایت از ستاره همکارش چی پرات منتشر کرده بود ، متهم به فرهنگ لغو آنلاین شد که قبلا آن را نکوهش کرده بود ، قربانی شد.

نگهبانان کهکشان ستاره پرات در شبکه های اجتماعی به دلیل ادعای حضور در کلیسایی که تحمل LGBT را ندارد و از طرفداران “مخفی” دونالد ترامپ ، رئیس جمهور است ، مورد حمله قرار گرفته است.

“چه دنیایی …” بی گناهان “در حال سنگ اندازی به برادر من ، کریس پرات هستند … یک # مسیحی واقعی که با # اصل زندگی می کند ، هرگز چیزی جز # مقاومت و # قدرشناسی نشان نداده است ، انتقام جویان داونی ، همبازی حق رای دادن ، در این پست نوشت.

وی با اشاره به ازدواج پرات با کاترین ، دختر آرنولد شوارتزنگر ، اضافه کرد: “و او به تازگی در خانواده ای ازدواج کرد که فضا را برای گفتمان مدنی و (صرفاً یک واقعیت صریح) خدمات به عنوان بالاترین ارزش فراهم می کند.”

داونی افزود: “اگر با كریس مشكل ایجاد كنید … من یك ایده بدیع دارم.” “حساب های شبکه های اجتماعی خود را پاک کنید ، با نقص های # شخصیت خود بنشینید ، روی آنها کار کنید ، سپس انسانیت خود را جشن بگیرید.”

برخی از کاربران توییتر متوجه شده اند که تصویری برای حذف آموزش داده شده است مرد عنکبوتی بازیگر تام هالند ، که بین آنها ایستاده بود.

این هفته داونی در یک جمع آوری کمک آنلاین برای نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن و رقیب وی ، کامالا هریس ظاهر شد.

اما مداخله وی باعث نشد کاربران توییتر نفرت خود را از پرات ابراز کنند.