رئیس جمهور ترامپ اجرای بیشتر قانون فدرال را در شهرهای ایالات متحده مستقر می کند

رئیس جمهور ترامپ اجرای بیشتر قانون فدرال را در شهرهای ایالات متحده مستقر می کند

در آخرین قسمت Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl Thomas در مورد موضوعات مختلفی از جمله ارسال دونالد ترامپ اجرای بیشتر قانون فدرال به شهرهای مختلف و واکنش مقامات شهری ، اقتصاد در پی COVID-19 صحبت کردند. تنش بین ایالات متحده و چین و اخبار روز.

میهمانان

الكساندر مرکوریس – سردبیر در TheDuran.com | سلطنت در انگلیس

دنی هایپونگ – مشارکت در گزارش برنامه سیاه و همکاری نویسنده استثنائی آمریکا و معصومیت آمریکایی: تاریخچه مردم از اخبار جعلی | جنگ سرد جدید با چین

ریچارد دی. گرگf – استاد اقتصاد اقتصاد ارشد ، دانشگاه ماساچوست ، آمرست | COVID-19 اقتصاد

جمارل در نخستین ساعت مونولوگ خود ، دیروز درباره اعلامیه رئیس جمهور ترامپ مبنی بر اعزام نیروهای فدرال به شیكاگو بحث كرد. سپس میزبان به الكساندر مرکورییس ، سردبیر دوره دوران پیوست ، كه در مورد آخرین اخبار در انگلستان صحبت كرد و این سؤال را ایجاد كرد كه چرا اسكاتلند نسبت به انگلیس موضع نسبتاً كمتری نسبت به انگلیس دارد. سپس وی به موضوع جفری اپشتین و غیزلاین ماکسول پرداخت و در مورد چگونگی مصاحبه فاجعه آمیز شاهزاده اندرو و پیگیری به ظاهر بی امان وی توسط نیروی انتظامی ایالات متحده در افکار عمومی انگلیس تأکید کرد. اسکندر همچنین درباره نقش ادامه سلطنت در سیاست مدرن بحث کرد.

در ساعت دوم ، شان و جملر با دنی هیپونگ صحبت کردند ، که در مورد افزایش سطح تنش ها بین ایالات متحده و چین از جمله جنگ تبلیغاتی COVID-19 ، جنگ دیپلماتیک بر سر هنگ کنگ و اختلاف در مورد جنوب چین بحث و گفتگو کرد. دریا دنی گفت که ایالات متحده در تلاش است تا از شرایط پیش موجود بین فیلیپین ، ویتنام و چین در منطقه استفاده کند تا جنگ سرد جدیدی را ایجاد کند. دنی همچنین در مورد “فایروال بزرگ آمریكا” كه وی به عنوان سرکوب سیستماتیک دیدگاه هایی كه متناسب با برنامه سازمانی در ایالات متحده نیست ، بحث كرد.

در ساعت سوم ، جمارل و شین با استاد ریچارد وولف صحبت کردند ، که در مورد نابرابری اقتصادی و به ویژه وضعیت خطرناک ایالات متحده در طول همه گیری COVID-19 در آن صحبت کرد. وی نمونه ای از مدیر عامل شرکت آمازون ، جف بزوس را آورده است که به نظر او ثروتمندترین مرد جهان است و درآمد وی در طول همه گیری افزایش چشمگیری داشته است. پروفسور وولف گفت این نوع شرایط ، در جایی که چنین عدم تعادل چشمگیر بین رنج ثروتمندان و طبقه کارگر وجود دارد ، از نظر تاریخی همیشه به فاجعه منجر شده است. پروفسور وولف همچنین با استناد به اعلام شهردار فیلادلفیا مبنی بر اینکه وی می تواند نیروهای اجرای قانون فدرال را که دونالد ترامپ برای فیلادلفیا به عنوان نمونه دستگیر کرده بود ، زنگ خطر را نسبت به سطح فعلی تنش به صدا درآورد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم