رئیس آزمایشگاه موش صحرایی ، تهدیدات WHO ، آگهی جنگ ، سنت باراک ، ترامپ در مقابل فاکس

رئیس آزمایشگاه موش صحرایی ، تهدیدات WHO ، آگهی جنگ ، سنت باراک ، ترامپ در مقابل فاکس

وال استریت کاملاً از جو بایدن حمایت می کند ، و آنها این کار را به صورت رایگان انجام نمی دهند. یک کارگروه این شرکای طولانی مدت را تجزیه نمی کند.

ترزا لوندییک استراتژیست ارتباطات و اصول ارتباطات در ارتباطات TML ، باب شلوئبر و جمارل توماس به میزبان پیوست تا در مورد جو بایدن در زمینه كاهش مبارزات انتخاباتی خود به سطح رئیس جمهور علیرغم وعده هایی كه برای نگه داشتن آن طبقه كامل است ، صحبت كنند ، و چگونه به نظر نمی رسد كه حزب دموکرات بتواند روی پیامی تسویه کند. . و صادقانه بگویم ، در این مرحله ، شاید رأی دهندگان برای صلاحیت ارتباطات اساسی و فقط یک رویداد مبارزات انتخاباتی بدون تحسین غازها ، کارت های نشانه افتاده و سایر اشتباهات حل می شوند. فقدان اساسی پیگیری ، از ارتباطات دیجیتال گرفته تا پیشنهادات سیاست ، مجدداً دامن زدن به دموکرات ها است. از طرف دیگر ، تیم مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ ممکن است اطلاعات مثبت زیادی برای برقراری ارتباط نداشته باشد ، اما آنها مطمئناً پول برای خرج کردن دارند و این همیشه به شما کمک می کند. به گزارش وی ، ترامپ تنها کاندیدای تلاش برای دستیابی به جامعه لاتین در ایالات متحده است که بسیاری از گروه ها را ناامید می کند. این سه همچنین تغییراتی در رای گیری همه گیر و رای گیری پس از همه گیر ایجاد کردند.

مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش بلک آژانس و نویسنده کتاب “پیشگیری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” ، درباره سخنرانی آغاز رئیس جمهور پیشین باراک اوباما در آخر هفته و تحقیر آشکار وی برای سیاه پوستان بحث کرده است. او استدلال می کند که سن اوباما همیشه سعی کرده است تا با افراد سیاهپوست صحبت کند تا به هواداران سفیدپوست خود بپردازد. نژاد پرستی واقعی اوباما با آن روبرو شد و همچنین ناتوانی کلی ما در نقد قدرت سیاسی و سیستم سیاسی ما ، دولت وی را از حساب واقعی مصون ساخته است. تماس گیرندگان درباره سمیت اوباما ، تاریخ رای گیری و کار سیاه و پیچیدگی های ارزیابی رئیس جمهور سیاه پوست در یک کشور سفید استدلال کردند.

Misfits همچنین بمب هیدروکسی کلروکین ترامپ ، آخرین اولتیماتوم وی در سازمان جهانی بهداشت را شکسته ، اتهامات یک استاندارد مضاعف قضایی در مورد دولت اوباما ، آخرین درام در وزارت امور خارجه ، feud Trump-Fox و نبرد تبلیغاتی Biden-Trump. .

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم