دیوس میو! همسر آلک بالدوین ، هیلاریا ، سالها به جعل هویت اسپانیایی متهم شد

دیوس میو! همسر آلک بالدوین ، هیلاریا ، سالها به جعل هویت اسپانیایی متهم شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0c/1c/1081584954_0:155:2048:1307_1200x675_80_0_0_0_3c58d4f625b2f84b43fd81e83c1b86a4.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202012281081584770-dios-mio-alec-baldwins- همسر-ایلاریا-متهم به-جعل-هویت-اسپانیایی-برای / سال /

در اوایل سال جاری ، بالدوین به پادکستی گفت که در 19 سالگی برای رفتن به نیویورک به آمریکا نقل مکان کرده است و افزود که خانواده وی در مایورکا ، اسپانیا زندگی می کنند ، در حالی که طبق اعلامیه ازدواج او ، “در بوستون و اسپانیا بزرگ شده است”.

همسر بازیگر معروف الك بالدوین ، ستاره سابق SNL و تأثیرگذار هیلاریا بالدوین پس از آنكه چندین كاربر در رسانه های اجتماعی ادعا كردند او سالها وانمود كرده است كه اسپانیایی است ، علی رغم اینکه او و خانواده اش اصلاً سابقه اسپانیایی ندارند ، ویدئویی تهیه كرده و پیشینه خود را توضیح می دهد.

“من چرت و پرت را دیده ام که هویت و فرهنگ من را زیر سوال می برد. این چیزی است که من آن را بسیار جدی می گیرم ، و برای کسانی که می پرسند – داستان خود را تکرار می کنم ، همانطور که قبلا بارها تکرار کرده ام. من در بوستون متولد شدم و بزرگ شدم و وقت خود را با خانواده ام بین ماساچوست و اسپانیا گذراندم. والدین و خواهر و برادر من در اسپانیا زندگی می کنند و من تصمیم گرفتم در اینجا ، در ایالات متحده آمریکا زندگی کنم. ما هر دو فرهنگ را در خانه خود جشن می گیریم – من و الک فرزندان خود را به صورت دوزبانه تربیت می کنیم ، درست مثل من بزرگ شده است. این برای من بسیار مهم است. من می فهمم که داستان من کمی متفاوت است ، اما داستان من است و من به آن بسیار افتخار می کنم “، او گفت.

این بیانیه پس از انتشار چند پست توسط یك كاربر توییتر منتشر شد كه حاكی از آن بود كه این شخص تأثیرگذار “یك دهه شركت در جاهایی كه شخص اسپانیایی را جعل می كرد” مرتكب شده است.

در توییتهای محدود شده توسطlenibriscoe ، نویسنده چندین فیلم با هیلاریا را نشان می دهد که با لهجه اسپانیایی در طول برنامه امروز صحبت می کند ، و یادآوری کلمه انگلیسی “خیار” را دشوار می کند. با این حال ، در پست های بعدی آمده است که والدین وی در ماساچوست زندگی می کردند و خانواده وی را که در آنجا زندگی می کردند در “زمان قبل از انقلاب آمریکا” ردیابی کردند.

بر اساس این ادعاها ، نام تولد هیلاریا هیلاری هیوارد توماس است. این پست دارای پیوند به صفحه قدیمی MySpace بود که گویا متعلق به او بود و یک نظر توسط یک مرد ، که می گفت او همکلاسی او است ، داشت.

یک عکس ادعایی از سالنامه ارشد او در مدرسه کمبریج وستون ، ماساچوست ، نام او را نیز به عنوان “هیلاری هیوارد-توماس” نشان می دهد.