دیوان عالی ایالت ویسکانسین حکم اقامت گاو را لغو می کند: چه کسی قیمت را پرداخت می کند؟

دیوان عالی ایالت ویسکانسین حکم اقامت گاو را لغو می کند: چه کسی قیمت را پرداخت می کند؟

در این قسمت از The Critical Hour ، دکتر ویلمر لئون با ریچارد لاچمان ، جامعه شناس آمریکایی و متخصص جامعه شناسی تطبیقی ​​تاریخی که استاد دانشگاه دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی است ، می پیوندد.

تونی اورز ، فرماندار ویسکانسین ، به شدت هشدار داد که پس از آن که اکثر محافظه کار دیوان عالی دولت اواخر چهارشنبه ، حكم اقامت در خانه را محكوم كرد ، با نمایندگان مجلس جمهوریخواه كه از این محدودیت ها شکایت كرده اند ، در مورد موارد كروناویروس و كشته شدن آنها هشدار داد. . این اتفاق در حالی رخ داد که “رئیس جمهور دونالد ترامپ روز چهارشنبه به طور مستقیم از دکتر آنتونی فاوسی ، کارشناس برجسته بیماریهای عفونی کشور انتقاد کرد ، زیرا در مورد فشار به بازگشایی مدارس احتیاط کرده است ، تهدیدی را که COVID-19 می تواند برای فرزندان خردسال ایجاد کند و نادیده گرفته شدن هشدارها درباره بچه ها ، انتقاد کند. می تواند ویروس را به افراد آسیب پذیر منتقل کند ، “Common Dreams نیز روز پنجشنبه گزارش داد. ما از این چه کاری می کنیم؟

هیل روز پنجشنبه گزارش داد: “یک دادگاه تجدیدنظر در فدرال روز پنجشنبه علیه رئیس جمهور ترامپ حكم داد ، از رد دادخواست با ادعای نقض بندهای مقررات مربوط به قانون اساسی خودداری كرد.” “دادگاه در مورد شایستگی این پرونده علیه ترامپ تصمیم نگرفت. اکثریت در تصمیم 9-6 استدلال وکلای وی را رد کردند که نقض مفاد قانون اساسی مبنای دادخواست نیست.” این به معنای پیشروی چیست؟

هیل روز پنجشنبه گزارش داد: “براساس داده های وزارت کار كه پنجشنبه منتشر شد ، طبق گزارش های وزارت كار كه پنجشنبه منتشر شد ،” كمتر از 3 میلیون نفر در هفته منتهی به 9 ماه مه تقاضای بیكاری اولیه را كردند ، زیرا اثرات اقتصادی همه گیر كروناویروس همچنان در حال ضرب و شتم اقتصاد است. ” با مرور هفته ها ، داده ها به من می گویند که ما در اینجا خیلی خوب به نظر نمی رسیم. براساس داده های وزارت کار ، تعداد کل آمریکایی های تازه بیکار از زمان شروع این بیماری تقریباً 5/36 میلیون نفر است. آیا این میزان عقب افتادگی در مقابل میزان اخراج های جدید چقدر است؟

آلن مک لود در قطعه جدیدی در MintPress News با عنوان “تولیدکنندگان سلاح های آمریکایی حتی در حالی که اقتصاد ایالات متحده متحمل پیشرفت می شود رونق می گیرند” ، گزارش داد که اقتصاد ایالات متحده سقوط کرده است. “یک بیماری همه گیر در سراسر کشور (که رسماً ادعا کرده است) حدود 84،000 آمریکایی نیز منجر به برآورد 36 میلیون نفر برای بیمه بیکاری و میلیون ها بار برای اولین بار در بانک های مواد غذایی شده است. با این وجود تجارت برای یک صنعت غیرمترقبه رونق دارد ؛ تولید کنندگان سلاح شلوغ تر از همیشه است. و حتی برای ده ها هزار کارگر دیگر تبلیغ می شود. ” “Northrop Grumman اعلام کرد که قصد دارد تا امسال 10،000 کارمند دیگر را استخدام کند. هواپیمایی به ویژه مورد ضرب و شتم قرار می گیرد ، زیرا تعداد افرادی که در هواپیماهای تجاری پرواز می کنند تصادف کرده است. Raytheon که قطعات را برای تولید کنندگان هواپیماهای غیرنظامی تهیه می کند ، از دست داده است. با این وجود هنوز در حال تبلیغات 2،000 شغل جدید در جناح نظامی تجارت خود است. ” آیا اینها و سایر پیمانکاران دفاعی برای جنگی که از آن می دانند درحال افزایش هستند اما ما نمی بینیم ، یا این فقط آنها است که از طاق بانک باز می شوند و کسی به فکر فروشگاه نیست؟

وی در قطعه اخیر MintPress News پاتریک اندرسون “اعدام جولیان آسانژ” ، وی “نقش تاریخی دولت و رسانه های ایالات متحده در انتقام از کسانی را که از تسلیم شدن امتناع می ورزند” تجدید نظر می کند. وی مقاله را با گفتگو میان رناتا آویلا ، یک فعال حقوق بشر در گواتمالا که به عنوان مشاور حقوقی ویکی لیکس و جولیان آسانژ خدمت می کند ، باز می کند. اهمیت این چیست؟

میهمانان:

ریچارد لاچمن – جامعه شناس آمریکایی و متخصص جامعه شناسی تطبیقی ​​تاریخی که استاد دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی است. لاچمان به عنوان نویسنده کتاب “سرمایه داران به رغم خودشان” شناخته می شود که جوایز مختلفی از جمله “انجمن جامعه شناسی انجمن برجسته دانشمند برجسته جامعه شناسی آمریکا” را دریافت کرده است.

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین و نویسنده “ایالات نوسان ریاست جمهوری: چرا فقط ده ماده”.

دکتر لینوود توحید – استادیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی.

آلن مک لئود – دانشگاهی و روزنامه نگار. او نویسنده کار در اخبار MintPress News و مشارکت در انصاف و دقت در گزارشگری (FAIR) است ، و همچنین نویسنده “خبرهای بد از ونزوئلا: بیست سال اخبار جعلی و سوءاستفاده” است.

پاتریک دی اندرسون – استادیار فلسفه بازدید کننده از دانشگاه ایالتی گراند ولی. تحقیقات وی بر ضد استعمار ، فلسفه رادیکال سیاه و ارتباط بین فناوری ، اخلاق و امپریالیسم متمرکز شده است. او همچنین در گزارش برنامه سیاه مشارکت دارد.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]