دیدی حزب سیاسی جدیدی را پیشنهاد می کند و … بله.

دیدی حزب سیاسی جدیدی را پیشنهاد می کند و … بله.

حزب پلنگ سیاه 54 سال را جشن می گیرد. بولیوی به زودی انتخابات برگزار می کند. به پاره شدن از طریق NFL ، فوتبال دانشگاه ادامه می دهد.

در این قسمت از By Any Means N ضروری در رادیو اسپوتنیک ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان با پیوستن همراه هستند مارشال ادی کانوی، پلنگ سیاه سابق ، زندانی سیاسی ، تهیه کننده اجرایی شبکه Real News ، برای صحبت در مورد کتاب جدید ، “برادری که انتخاب می کنید: پاول کوتس و ادی کانوی درباره زندگی ، سیاست و انقلاب” ، نحوه نفوذ دولت در جنبش قدرت سیاه بسیاری از جوامع انقلابی را خالی از اعتماد و اهمیت شبکه های همبستگی در خارج برای بقای نه تنها زندانیان سیاسی بلکه زندانیان باقی گذاشت.

در بخش دوم ، شان و ژاکی از بولیوی توسط تحلیلگر اخبار اسپوتنیک و تهیه کننده ضروری توسط هر وسیله ای پیوستند. ویات رید برای به روزرسانی زمینی در مورد انتخابات آینده در آنجا ، و بحث در مورد چشم اندازهای انتخاباتی جنبش سوسیالیسم و ​​اینکه OAS چه نقشی در انتخابات روز یکشنبه ایفا می کند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی برای قسمت دیگری از “گزارش چرخش قرمز” به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Redspin Sports. آنها شکسته اند که چرا NFL همچنان به شیوع ویروس کرونا مبتلا شده است ، تلاش مربیان فوتبال NCAA برای اطمینان از “جریان قطار آب میوه” ، و اینکه چگونه نبود یک برنامه منسجم COVID-19 باعث تشدید بحران سلامت در دو و میدانی می شود.

در بخش آخر ، سازمان دهنده و مشاور عدالت محیط زیست به ژاکی و شان ملحق می شوند کاری فولتون اظهارات دیدی رپر مبنی بر راه اندازی حزب سیاسی “حزب سیاه ما” و اینکه این امر برای پیشرفت سیاسی واقعی سیاه پوستان به چه معناست ، و در مورد اینکه ویروس کرونا ویروس کرونا را در معرض ورشکستگی کامل سرمایه داری قرار داده است بحث کنیم ، همیشه یک چیز خوب است که ما باید یک سابقه طولانی از افکار و اقدامات سیاسی رادیکال واقعی داشته باشیم.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم