دکمه بی صدا برای بحث بعدی؟ فقط آنچه دموکراسی ما نیاز دارد

دکمه بی صدا برای بحث بعدی؟ فقط آنچه دموکراسی ما نیاز دارد

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان دیدگاه های دیگری را در مورد بحث ریاست جمهوری سه شنبه گذشته جمع می کنند. در میان یک بیماری همه گیر ، مراقبت های بهداشتی جهانی باید در مرکز و مرکز قرار داشته باشد.

میهمانان:

لیث معروف – برنده جایزه تهیه کننده چندرسانه ای و مشاور سیاست سیاست | سانسور مضحک در FB ادامه دارد

گارلند نیکسون – CoHost ساعت بحرانی | بحث مجدد

کارمین سبیا – نویسنده و ویراستار بزرگ در SabiaReport.com | ایالت انتخابات 2020

ویات رید – تحلیلگر و تهیه کننده اخبار اسپوتنیک برای هر وسیله ای ضروری | تجمع معترضین DC درباره کیفرخواست برونا تیلور

جیمز کری – سردبیر و CoFounder در GeoPoliticsAlert | سربازان کودک سو Saudi استفاده سعودی در یمن

در طی تاریخی که مسلماً تاریخی ترین سالی است که ایالات متحده تجربه کرده است ، سایت های های اجتماعی بیش از هر زمان دیگری سانسور می کنند. متخصص سیاست و تنظیم مقررات پخش معلولیت ، لیث معروف به میزبانان از بیروت می پیوندد تا نبرد خود را با سانسور بیان کند. اخیراً ، وی به مدت 30 روز ، دو بار جداگانه ، از حضور در فیس بوک محروم شد. محرومیت دوم وی 10 دقیقه پس از بازیابی حساب وی از اولین ممنوعیت صادر شد.

اولین مناظره ریاست جمهوری در انتخابات سال 2020 باعث شد رأی دهندگان در همه طرف ها برای آینده دفتر بیضی شکل نگران باشند. نویسنده جناح راست ، کارمین صبیا ، نظر خود را در مورد اینکه کدام یک از موضوعات سیاست باید در کانون توجه قرار گیرد ، بیان می کند.

قبل از پایان کار توسط پلیس ، برونا تیلور در حال ساخت یک زندگی عالی بود. در این زمان ، دادستان ها تصمیم گرفته اند که فقط یک افسر را به جرم کشتن برونا ، به دلیل به خطر انداختن همسایگانش ، متهم کنند. ویات رید ، تحلیلگر خبرهای اسپوتنیک ، در واکنش به کیفرخواست از اعتراضات دی سی گزارش می دهد.

وقتی رئیس جمهور آمریكا می گوید یك كشور تهدیدی ملی است ، پاسخ باید به این دلیل باشد. در عوض ، به نظر می رسد که جمعیت آمریکا تأثیرات فاجعه باری را که در نتیجه تحریم ها و اقدامات نظامی ایالات متحده است ، نادیده بگیرند. سردبیر GeoPoliticsAlert جیمز کری تلفات انسانی جنگ را افشا می کند. به عنوان مثال ، بهره برداری عربستان از کودکان سرباز در یمن.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم