دو هفته تا روز انتخابات PLUS دادخواست Google ارائه شد

دو هفته تا روز انتخابات PLUS دادخواست Google ارائه شد
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

در قسمت امروز ، لی درباره وقایع جاری ، از جمله اطلاعات جدید شکارچی بایدن که توسط بانون و جولیانی منتشر خواهد شد ، دادخواست وزارت دادگستری علیه گوگل ، بسته شدن مسجد توسط فرانسه پس از سربریدن یک معلم ، یک پرونده قضایی ویزای H1B1 که توسط اتاق تشکیل شده است تجارت ، و قوانین جدید بحث برای مناظره ها اعلام شده است.

میهمانان

شین استراناهان – میزبان مشترک خطای خطا | خطاهای خطا ، چشم اندازهای سیاسی و Oculus Quest 2

جیمی لاگراو – خبرنگار سیاسی پست و پیک | لیندزی گراهام ، گلف با ترامپ و مسابقه سنای کارولینای جنوبی

جیم جاترا – متخصص روابط رسانه ای ، وکیل دادگستری | بایدن ، کودتاهای بین المللی و رسانه ها

در ساعت اول ، لی با شین استراناهان ، مجری برنامه Fault Lines ، در مورد میزبان شدن صحبت کرد. شین دیدگاه های متنوع و تجارب سیاسی خود را از گزارش در زمین به اشتراک گذاشت. شین و لی همچنین در مورد VR Oculus Quest 2 جدید گفتگو کردند.

در ساعت دوم ، لی با جیمی لاگروو از پست و پیک صحبت کرد. جیمی شروع به بحث درمورد مسابقه سنا در کارولینای جنوبی در سال 2020 کرد ، مبلغی که به حریف لیندسی گراهام اختصاص می یابد و گراهام از Never Trumper به یک شریک گلف دونالد ترامپ می رود.

جیم جاتراس ، میهمان آخر ، برای بحث در مورد تاریخ اوکراین و درگیری بایدن با کودتایی که رخ داد ، به این برنامه پیوست. جیم درباره امکاناتی که آمریکا با نزدیک شدن به انتخابات 2020 و رفتارهای ناشایست فزاینده جامعه اطلاعاتی روبرو است صحبت کرد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم