دو مرد دیگر آفریقایی آمریکایی که در آخر هفته توسط پلیس شلیک شده اند – در اینجا ما دوباره می رویم

دو مرد دیگر آفریقایی آمریکایی که در آخر هفته توسط پلیس شلیک شده اند – در اینجا ما دوباره می رویم

در این نسخه از ساعت بحرانی ، همكاران دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با دادستان جان بوریس در مورد جیكوب بلك ، مرد سیاه پوستی از ویسكونسین صحبت می كنند كه چندین بار در پشت توسط پلیس به همراه بچه های حاضرش تیرباران شد.

مقامات گفتند: “دو افسر پلیس ویسکانسین روز دوشنبه در مرخصی بودند ، زیرا مقامات ایالتی تحقیق می کنند که چرا یک مرد آمریکایی آفریقایی آمریکایی چندین بار در پشت به ضرب گلوله کشته شد. یک وکیل خانواده گفت: “سه فرزند این مرد – 3 ، 5 و 8 ساله” در ماشین بودند. با شناسایی توسط فرماندار به عنوان جیکوب بلک ، این مرد در شرایط جدی قرار دارد و برای زندگی خود می جنگد. ” اکنون باید کجا باید به تحلیل خود بپردازیم؟

روزنامه نیویورک تایمز روز دوشنبه گزارش داد ، “پس از افزایش موارد کروناویروس در ماه ژوئن و ژوئیه ، تعداد موارد جدید گزارش شده در ایالات متحده شروع به کاهش و سپس کاهش یافت ، هرچند که میزان عفونت یکی از بالاترین در جهان است.” آیا این یک جمله دقیق است؟

“معترضین تنسی با مجازات های سخت روبرو خواهند شد ، از جمله از دست دادن حق رأی ، به عنوان مجازات شرکت در اعتراضات براساس قانونی که توسط مجمع عمومی غالب GOP G Tennessee تصویب شده است.” به گزارش افکارنیوز ، “بیل لی ، فرماندار جناح راست بی سر و صدا پنجشنبه بیانیه را امضا کرد.” چقدر باید نگران اولین اصلاحیه آمریکایی ها در مورد حق جمع آوری مسالمت آمیز باشیم و از دولت بخواهیم تا شکایات خود را جبران کند؟

یک قطعه عالی در The Grayzone توسط آرون مات با عنوان “خرد کردن تحریم های ایالات متحده ویران کردن مردم سوریه و بازسازی پس از جنگ” وجود دارد. این مصاحبه با محقق برجسته سوریه ، جوشوا لاندیس در مورد چگونگی “تحریم تحریم های ایالات متحده ، ویرانی مردم سوریه و جلوگیری از بازسازی پس از جنگ است.” روزنامه نگار بین المللی Caleb Maupin افکار خود را در مورد این موضوع جنجالی بیان می کند.

قطعه ای در Antiwar.com با عنوان “منجنیق تبلیغات روسی-مداخلهگر روسیه” وجود دارد که زیر عنوان آن آمده است: “نیویورک تایمز پیشرو مطبوعاتی تمام دادگاه برای بهبود آنچه در تلاش ضعیف مشاوره ویژه رابرت مولر برای مقصر دانستن آن است ، قرار دارد. روسها به خاطر دادن دونالد ترامپ به ما. ” ما برای تهیه این مقاله چه می کنیم؟

“وانگ یی وزیر امور خارجه چین می گوید که تقاضای ایالات متحده برای تحریم های ایران کاملاً غیر منطقی است” ، یک عنوان در روز شنبه را در پست صبح چینی جنوبی بخوانید. این خبرنامه گزارش داد: “روز پنجشنبه ، ایالات متحده رسما از سازمان ملل خواسته است كه ساز و كار” توافقنامه هسته ای 2015 “را اجرا كند كه به یك شركت كننده اجازه می دهد تا تحریم های پیش از 2015 را بر علیه ایران بازگرداند ، به این دلیل كه تهران به طور قابل توجهی نقض كرده است. توافق.” ما از این چه کاری می کنیم؟

روزنامه South China Morning Post روز شنبه گزارش داد که “روز جمعه یو اس اس رونالد ریگان و گروه حملاتی حامل آن برای انجام یک سری تمرینات پدافند هوایی پس از یک دریل مشترک با ژاپن ، به دریای چین جنوبی بازگشتند. نیروی دریایی آمریکا همچنین ناوشکن را به نام” یو اس اس “فرستاد. موستین ، از طریق تنگه تایوان پس از تمرین با ژاپن در آنچه آمریکا گفته است ، تظاهرات خود مبنی بر تعهد خود به “هند و اقیانوسیه آزاد و آزاد” است. ” پست اظهار داشت كه موستین اظهار داشت كه ارتش فعالیتهای ایالات متحده را تحت نظر داشت و در “آماده باش” برای محافظت از تمامیت ارضی و حاكمیت چین قرار داشت.

“در پی انفجار مرگبار بندر در بیروت ، لبنان در 4 اوت ، بسیاری از مردم در یمن امیدوارند که جهان و به ویژه ایالات متحده و ائتلاف به رهبری عربستان سعودی احساس تازه ای از اضطرار در کار به دست آورند. از یک فاجعه مشابه در سواحل یمن در تنگه با شدت زیاد باب المندب ، یکی از شلوغ ترین خطوط حمل و نقل بین المللی جهان ، جلوگیری کنید. بندر هودیدا ، نه تنها فقیرترین کشور در خاورمیانه را تهدید می کند ، بلکه تهدیدی بسیار واقعی برای همه کشورهایی است که با مرزهای دریای سرخ و به طور کلی برای ناوبری بین المللی تهدید می کنند. ” آیا این امید یک واقعیت است؟

میهمانان:

جان برریس – وکیل حقوق مدنی

دکتر یولاندا هنکاک – پزشک

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین و نویسنده “ایالات نوسان ریاست جمهوری: چرا فقط ده ماده”

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

ری مک گاورن – تحلیلگر سابق سیا و بنیان گذار متخصصان اطلاعات جانبازان برای صلح

اسکات ریتر – بازرس پیشین سلاح سازمان ملل در عراق

دنی سجورسن – بزرگ بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده “عدم وطن پرستی: آمریکا در عصر جنگ بی پایان”

الیزابت مایرز – وکیل ، سردبیر سابق Inside Arabia و دموکراسی رهبری دموکرات ها در خارج از کشور است

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم