دو مرد جورجیا به قتل احمد آربری متهم شدند

دو مرد جورجیا به قتل احمد آربری متهم شدند

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان گارلند نیکسون و لی استراناهان با مهمانان در مورد یک حزب سیاسی جایگزین برای پوپولیست ها ، تحولات دیروز در داستان Russiangate ، رژیم های غذایی گیاهی و سوء استفاده احتمالی از همه گیر کوروی ویروس توسط شعب دولت آمریکا صحبت کردند. .

میهمانان:

نیک بران – بنیانگذار و مدیر ملی جنبش برای یک حزب مردم | چرا ما نیاز به یک حزب جدید / جنبش مترقی داریم

تایلر P. نیکسون – بایگانی ، فعال ، فن آور ، مشاور حقوقی راجر استون | آزار و شکنجه ایالتی راجر استون و اتهامات فلین کنار گذاشته شد

دیوید ال فرانکلین – مربی شخصی ACE و مربی دقیق تغذیه مستقر در واشنگتن ، دی سی | Veganism and Fitness

ویتنی وب – نویسنده کارمندان برای آخرین واگابوند آمریکایی | چگونه دولت امنیت ملی آمریكا از Coronavirus برای تحقق چشم انداز Orwellian استفاده می كند

در ساعت اول ما به طور خلاصه توسط نیک برانا به ما ملحق شدیم تا در مورد تقاضای نهفته برای یک حزب سیاسی جدید صحبت کنیم و اینکه چرا وی فکر می کند پوپولیسم باید به نقطه تجمع آنها تبدیل شود.

در ساعت دوم ما به تایلر پیکس نیکسون پیوستیم تا در مورد عواقب اتهامات علیه مایکل فلین دیروز رد شود ، زیرا دیروز مجموعه ای از 52 پرونده مربوط به Russiagate نیز منتشر شد. بعد از کلمات ما با دیوید لی فرانکلین در مورد رژیم های غذایی گیاهی ، حرکت او از سرخپوستان به رژیم غذایی وگان صحبت کردیم و در مورد اینکه چرا گیاهان را از نظر تغذیه ای ارزش قائل است صحبت کردیم.

در ساعت سوم ما با ویتنی وب در مورد تلاش برای اجرای برنامه های طولانی دولت و سیاست های حاشیه ای در پاسخ به همه گیر رمان کروناویروس صحبت کردیم. ما در مورد آزادی مدنی بحث کردیم که نگرانی های بسیاری درباره این برنامه ها وجود دارد و ارتباط میلیاردرهای پیشرفته با هر شاخه از IC و نهادهای آمادگی برای اجرای این سیاست ها.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم