دو آمریکا: RNC به عنوان Kenosha Burns آغاز می شود

دو آمریکا: RNC به عنوان Kenosha Burns آغاز می شود

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان موضوعات مختلفی را مورد بحث قرار دادند ، از سخنرانی های کنوانسیون ملی جمهوری خواهان تا اوضاع در سوریه تا شورش های آتشین در کنوشا.

میهمانان:

مرام سوسلی – مفسر سیاسی و تحلیلگر ژئوپلیتیک | پرخاشگری علیه سوریه ادامه دارد

ژاکلین لومان – یکی از مؤسسین مؤسس By “By Any معنی” لازم ، مؤسس Luqman Nation | شورش های Kenosha توجیه می شود

مایک پارتیکا – سازنده سریال The Black Lives Matter Shots and the Moral Blindness of the چپ در YouTube | شورش های Kenosha توجیه نمی شود

ریچارد دی. ولف – استاد اقتصاد اقتصاد ارشد ، دانشگاه ماساچوست ، آمرست | نحوه برخورد ایالات متحده با COVID-19

وی در اولین ساعت مونولوگ ساعت جمارل ، در مورد احساس خیانت از طرف هر دو حزب سیاسی صحبت کرد که به گفته وی ، خطاب به سیاست است.

سپس به مریم سوسلی میزبانان پیوست ، كه در مورد اوضاع فعلی سوریه و فشارهایی كه از طرف ایالات متحده و متحدان آمریكا كردها بر آن كشور وارد شده بود ، مورد بحث قرار گرفت. مرام همچنین در مورد وضعیت اقتصادی سوریه صحبت کرد و اظهار داشت که اگرچه در سال گذشته صادرات به شدت کاهش یافته و به دلیل انفجار اخیراً در بیروت لبنان اوضاع بدتر شده است ، اما اقتصاد سوریه نیز جنبه خود پایداری برای آن دارد. که آن را در مواقع سخت و دشوار نگهداری می شود ، از جمله تولید داخلی نه تنها مواد غذایی بلکه همچنین چیزهایی مانند دارو. آنها همچنین گفتگو کردند که به نظر می رسد اوضاع سوریه در کجا قرار دارد.

در ساعت دوم پس از جراحات تیراندازی به مردی که به اتومبیل خود وارد شده بود و نافرمان دستورات پلیس برای متوقف شدن بود ، دو دیدگاه درباره آتش سوزی ، غارت و آشوب در جریان بود. ابتدا با ژاکلین لوقمن صحبت کردند که گفتند اگرچه ممکن است قربانی تیراندازی زرنگ ترین شخصیت نبوده باشد ، اما مهمترین مسئله احساس مردم سیاه پوستان نسبت به داستان های بدرفتاری پلیس است. او اوضاع در ایالات متحده را با اولیای بنیان گذار مقایسه کرد که احساس می کردند قربانی بی عدالتی انگلیسی ها هستند و گفت که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار احساس می کنند در یک اجاق گاز فشار دارند. وی گفت که آتش سوزی ، خرابکاری و غارت به نام قیام ها نتیجه طبیعی این احساسات است.

سپس به مایک هاردی پیوستند که دیدگاهی متفاوت را به دست آورد و درباره مشخصات تیراندازی جاکوب بلیک صحبت کرد. مایک می گوید که بر اساس چندین زاویه دید ویدئویی که در اختیار وی قرار نگرفته ، پلیس راه دیگری برای شلیک به بلیک نداشت ، حتی اگر فرزندانش در ماشین بودند. وی گفت که ممکن است این ایده که شورش ها توجیه شده اند ، عقب بمانند.

در ساعت سوم ، جمارل و شین به پروفسور ریچارد وولف پیوستند که در مورد اشتباهاتی که وی در خصوص بحران COVID-19 در رابطه با اقتصاد مرتکب شده بود ، صحبت کردند. وولف اظهار داشت: هر دو طرف از نوعی انكارگرایی رنج می برند و او معتقد است آنچه كه ایالات متحده باید انجام می داد این بود كه برنامه دیگری مانند برنامه WPA افسردگی بزرگ را تأسیس كند ، جایی كه دولت نه تنها كارگران بلكه هنرمندان را نیز استخدام می كرد تا اقتصاد را تحریک كنند. از طریق اقدام دولت وولف گفت كه او به تحريكات “پيدا كردن” اعتقاد دارد. آنها همچنین درباره واقعیتهای سیاسی جنگ برای کارهایی مانند دستمزد حداقل 15 در ساعت بحث کردند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم