دونالد ترامپ جونیور ادعاهایی را مبنی بر اینکه وی در هنگام سخنرانی RNC “زیاد” بود ، مسخره می کند

دونالد ترامپ جونیور ادعاهایی را مبنی بر اینکه وی در هنگام سخنرانی RNC “زیاد” بود ، مسخره می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

سخنرانی دونالد ترامپ جونیور ، که در جریان کنوانسیون ملی جمهوریخواهان برگزار شد ، برای برخی به قدری شدید احساساتی به نظر می رسید که بلافاصله تعجب می شود که آیا پسر رئیس جمهور آمریکا قبل از صحبت ، مواد مخدر مصرف کرده است یا خیر.

دونالد ترامپ جونیور در پاسخ به موجی از اتهامات در رسانه های اجتماعی مبنی بر اینکه “وی در جریان عملکرد خود در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در حال انجام” به چیزی “زیاد است” پاسخ داد.

پسر رئیس جمهور با بیان سخنان خود ، بیشتر وقت خود را صرف حمله به کاندیدای حزب دموکرات ریاست جمهوری جو بایدن کرد و او را “هیولا باتلاق دریاچه ای” و “پکن بایدن” توصیف کرد.

در تماشای سخنرانی ، برخی از شهروندان شهروند ترامپ جونیور را “بیش از حد پنهان” و “تقریباً گریه” می دیدند ، و بعداً آنها را به شوخی می گفتند و بر اساس این پیشنهادات که او از نظر مواد مخدر زیاد بود ، ممتاز می کردند.

با اشاره به یکی از پسران نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، جو بایدن ، که گفته می شود با اعتیاد به مواد مخدر دست و پنجه نرم کرده است ، یکی از یادداشت ها پاسخی را از طرف ترامپ جونیور برانگیخت که نوشت:

ضربات برگشتی ترامپ جونیور باعث موجی از اظهارنظرهای اضافی شد که عده ای پاسخ آن را تحسین می کنند و برخی دیگر نیز بهم ریختند. یک حساب توییتر که مزخرفه جو بایدن است در این موضوع ظاهر شد و همچنان به تمسخر پسرش بایدن می پرداخت.

سایر کاربران ترامپ جونیور را کنار زدند و خاطرنشان كردند كه شباهت خانوادگی به شما اجازه نمی دهد كه كسی او را با یك بیدن اشتباه بگیرد و از عکس های كلامی در مورد ترامپ استفاده كند.

برخی در مورد هر دو طرف کلاهبرداری شوخی می کردند ، بلافاصله با یک الگوی رفتاری همراه می شوند.

معاملات چانه زنی بعد از شروع کنوانسیون ملی جمهوریخواهان در 24 اوت برگزار می شود و میزبان دونالد ترامپ جونیور ، نیکی هیلی ، چارلی کرک و دیگر سخنرانان است ، ضمن اینکه در ضمن معاون رئیس جمهور ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را به عنوان نامزد ریاست جمهوری GOP برای سال 2020 معرفی کرد. ، مایک پن انتظار می رود ترامپ سخنرانی پذیرش را برای نامزد GOP در روز پنجشنبه ، شب آخر کنوانسیون برگزار کند.