دولت ترامپ چالش های ادعاهای پکن را در دریاهای ساحل چین افزایش می دهد

دولت ترامپ چالش های ادعاهای پکن را در دریاهای ساحل چین افزایش می دهد

دولت ترامپ در تقابل خود با چین در آبراه های دریای چین جنوبی از سطح بالاتری برخوردار است.

رویترز روز سه شنبه گزارش داد: “از اواخر ژانویه ، بمب افکن های B-1B و B-52 آمریکایی ، که معمولاً به صورت جفت عمل می کنند ، حدود 20 مأموریت را بر روی آبراه های اصلی از جمله دریای جنوب چین ، دریای چین شرقی و دریای ژاپن انجام داده اند.” آخر بازی اینجا چیست؟

روز دوشنبه ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، از كایل ریتنهاوس ، مظنون در تیراندازی های هفته گذشته در كنوشا ، ویسكانسین ، دفاع كرد زیرا وی برای دفاع از خود عمل كرده است. رئیس جمهور گفت ، “ما همه آن را بررسی می كنیم. این وضعیت جالبی بود. شما همان نواری را دیدید كه من دیدم” ، اضافه كرد كه به نظر می رسد تظاهرات كنندگان به “ریتنهاوس” بسیار خشونت آمیز حمله كرده اند. به نظر می رسد تعدادی از مشکلات این جمله وجود دارد. چگونه باید این را تفسیر کنیم؟

استلا موریس ، شریک جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس ، “می گوید که او پس از شش ماه برای اولین بار در زندان بلمارش با دو فرزند خود به ملاقات او در زندان بلمارش ،” بسیار درد “و” بسیار لاغر تر “است. نامه در تاریخ 25 اوت گزارش داد. در دنیای او چه می گذرد؟

در ایالات متحده یک بحران بهداشتی و ناآرامی های مدنی وجود دارد و بر اساس آمارهای وزارت کار ایالات متحده ، طی 5 ماه گذشته 57.3 میلیون کارگر درخواست بیکاری کرده اند. در همین حال ، کنگره شرکت می کند ، و در حالی که کشور با بزرگترین بحران تخلیه روبرو است ، نتوانست کمک بیشتری کند ، اما فعالان می گویند. چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

خبرگزاری شینهوا روز دوشنبه گزارش داد: “بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز یکشنبه گفت که اسرائیل یک روز قبل از اولین پرواز تجاری اسرائیل به امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) با چندین کشور عربی برای عادی سازی روابط خود مذاکرات مخفیانه انجام داده است.” نتانیاهو در طی اظهارات مشترک در اورشلیم در کنار جارد کوشنر ، مشاور ارشد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و رابرت اوبراین ، مشاور امنیت ملی گفت: “جلسات غیر علنی دیگر با رهبران عرب و مسلمان وجود دارد.” هدف بلند مدت این جلسات و توافقات چیست؟

میهمان بعدی ما ، مارشال آئوربک ، نویسنده یک قطعه دوشنبه در CounterPunch با عنوان “اتحاد پوسیده لیبرال ها و نئوکان ها است که به احتمال زیاد سیاست خارجی ایالات متحده را برای سالهای آینده شکل خواهد داد.” این برای پیشروی ایالات متحده و جهان به چه معناست؟

مقاله ای که روز دوشنبه در Politico منتشر شد تحت عنوان “آن را از اروپای شرقی بگیرید: اکنون زمان آن نیست که با روسیه نرم شویم” ، با عنوان زیر عنوان: “ولادیمیر پوتین همچنان به تضعیف لیبرال دموکراسی در اروپا و فراتر از آن می پردازد. آمریکا نباید چرخش کند به آن تهدید پشت می کند. ” میهمان مارک اسلبودا برای اشتراک نظر خود در آنجا ایستاد.

آخرین داستان ما بحث در مورد مقاله سه شنبه Antiwar.com “America’s Expeditionary Kleptocracy: A Banana Republic and its Banana Wars” است. نویسنده آن ، سرگرد بازنشسته ارتش ایالات متحده ، دنی سوورسن به ما پیوست.

میهمانان:

کی جی نو – فعال صلح ، نویسنده و معلم

مارگارت کیمبرلی – ویراستار و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

کارن کویتکوفسکی – سرهنگ بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده ، فعال ضد جنگ و کشاورز

دنی هایپهونگ – نویسنده و مشارکت کننده در گزارش برنامه سیاه

چارلز سیمونز – وکیل مدافع ، همکار بین الملل در دانشگاه کلمبیا ، استاد برجسته روزنامه نگاری در دانشگاه میشیگان شرقی و مدیر مشترک موزه و مرکز فرهنگی Hush House در دیترویت ، میشیگان

مارشال اوربک – تحلیلگر بازار و همکار پژوهشی در انستیتوی اقتصاد لوی در کالج بارد

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو

دنی سوورسن – سرگرد بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده “اختلافات میهنی: آمریكا در عصر جنگ بی پایان”

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم