دولت ترامپ ، تشدید تنش ها ، آژانس هایی را سفارش می دهد تا تیم انتقال بایدن را لغو کنند

دولت ترامپ ، تشدید تنش ها ، آژانس هایی را سفارش می دهد تا تیم انتقال بایدن را لغو کنند

کاخ سفید ترامپ روز دوشنبه به رهبران ارشد دولت دستور داد تا از همکاری با تیم انتقالی جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب جلوگیری کنند ، و تیم بایدن را وادار کرد که اقدامات قانونی را بررسی کند.

جیم کاوانا، نویسنده در thepolemicist.net و CounterPunch و نویسنده “بیش از رنگین کمان: مسیرهای مقاومت پس از جورج فلوید” برای بحث در مورد یک مقام ارشد دولت ، که به شرط ناشناس ماندن صحبت کرد ، زیرا شخص مجاز به صحبت عمومی نیست ، به ما پیوست. گزارش دادن که “به ما گفته شده است: رسانه ها را نادیده بگیرید و منتظر بمانید تا از طرف دولت رسمی شود.”

کارلوس کاستاندا، وکیل مهاجرت ، برای بحث در مورد بررسی حقوق اخیر سازمان ملل در مورد ایالات متحده به ما پیوست. بر اساس مقاله ای در روزنامه دیروز تایمز مالت ، 120 نماینده کشور در یک بحث عمومی عموماً نیمه روزه درباره پرونده حقوق بشر ایالات متحده شرکت کردند. براساس گزارش ها ، نمایندگان توصیه های طولانی برای بهبود انجام دادند.

مارک اسلبودا، تحلیلگر امنیت روابط بین الملل مستقر در مسکو ، برای بحث درباره پست اخیر نخست وزیر ارمنستان در فیس بوک در فیس بوک به ما پیوست. پاشینیان گفت برای پایان دادن به جنگ قره باغ کوهستانی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان توافق نامه ای امضا کرده است.

دکتر مارگارت گل، متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشتی و مدیر مشترک مقاومت مردمی ، برای بحث در مورد جلسه اصلی دادگاه درباره قانون اساسی قانون مراقبت مقرون به صرفه و معنای این امر برای آمریکایی ها به ما می پیوندد.

کی جی نو، فعال صلح ، نویسنده و معلم ، برای بحث در مورد چین به ما می پیوندد که امید چندانی ندارد که دولت جدید ایالات متحده لزوماً به روابط بهتر با چین تبدیل شود. بر اساس مقاله ای در ده اخبار برتر ، در حالی که بایدن پس از روز تحلیف می تواند از جنبه های خاصی از پکن راحت شود ، بسیاری از چینی ها از ترس اینکه روابط ایالات متحده و چین برای چهار کشور دیگر پررنگ باشد ، دیدگاه مرگبارانه ای را درباره جهان پس از ترامپ اتخاذ کرده اند. اگر یک نسل نباشد ، سالها

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده کودتای مخملی ، به ما پیوست تا در مورد گزارش روز گذشته Shadowproof.com درباره تیم حقوقی بنیانگذار ویکی لیکس ، جولیان آسانژ ، که دادخواست اختتامیه خود را به دادگاه قاضی انگلیس ارائه می دهد ، بحث کنیم. آنها استدلال می کنند ، “این انگیزه سیاسی است ، این سو an استفاده از روند این دادگاه است ، و این یک نقض آشکار معاهده انگلیس و ایالات متحده است که بر این استرداد حاکم است.”

جرالد هورن، استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، TX ، نویسنده ، مورخ و محقق به ما پیوست تا در مورد حزب دموکرات پیروزی های گسترده در انتخابات اخیر بحث کنیم. دموکرات ها علی رغم تقریباً دو برابر تعداد سناتورهای مورد نظر برای انتخاب مجدد ، از پیروزی در مجلس سنا ناکام ماندند. حزب دموکرات همچنین کرسی های مجلس نمایندگان را از دست داد.

نویسنده و فعال میکو پیلد برای گفتگو در مورد مرگ صائب Erekat ، 65 ساله ، مذاکره کننده فلسطینی که توافق نامه های صلح اعراب و اسرائیل را شکل داده است ، به ما می پیوندد. طبق گفته دفتر و خانواده وی ، علت مرگ Covid-19 بوده است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected]