دولت بایدن توافق می کند تا در مورد توافق هسته ای با ایران ملاقات کند

دولت بایدن توافق می کند تا در مورد توافق هسته ای با ایران ملاقات کند

دولت بایدن روز پنجشنبه توافق کرد که با ایران و دیگر قدرت های جهانی دیدار کند و درباره بحث درباره بازگشت مجدد در برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA) بحث کند.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای گفتگو در مورد داستانهای مهم این هفته به ما پیوست. دولت بایدن نشان می دهد که آنها با دیپلمات های ایرانی در مورد برجام دیدار خواهند کرد. با این حال ، ایران صریحاً اعلام کرده است که آنها هیچ یک از پارامترهای توافق نامه را که قبلاً تعیین شده بود ، مذاکره نمی کنند. همچنین ، تگزاس تحت تأثیر شرایط غم انگیز ناشی از الگوی آب و هوای عجیب و غریب و ناتوانی ایالت در ارائه خدمات اساسی است.

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، برای بحث درمورد اقتصاد به ما می پیوندد. اعداد جدید بیکاری نشان دهنده این است که اقتصاد در مسیر نزولی قرار دارد. همچنین ، میلیون ها شغل مربوط به صنایعی است که ممکن است هرگز باز نگردند و به شدت به بازآموزی احتیاج دارند ، و ویرجینیای غربی ، جو مانچین ، سناتور طرفدار ریاضت اقتصادی را به دلیل امتناع از حمایت از افزایش حداقل دستمزد ، منفجر می کند.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، برای بحث در مورد اخبار ویروس کرونا به ما می پیوندد. ویروس کرونا و بیماری های مربوط به آن امید به زندگی در آمریکا را یک سال کاهش داده است. همچنین ، تولید واکسن برخی از مشکلات عمده مربوط به آب و هوا و نیاز به شرایط خاص نگهداری را تجربه می کند ، و واکسن Pfizer ممکن است با یک دوز به اندازه کافی م toثر باشد که به بیماران اجازه می دهد تا از هنگ دوم معمولاً چشم پوشی کنند.

دنی هایپهونگ، نویسنده و همکار گزارش Black Agenda ، با هم همکاری می کنند مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda Report و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” برای بحث در مورد اخبار هفته. صدها هزار هائیتی در اعتراض به طولانی شدن دوره ریاست جمهوری غیرقانونی جوینل مویز ، دیکتاتور مورد حمایت آمریکا ، به خیابان ها آمده اند. همچنین ، آنها در مورد رسوایی گسترده پیرامون اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، و اوضاع غم انگیزی که صدها هزار تگزاسی بدون برق و آب تجربه کرده اند ، بحث می کنند.

دکتر مارگارت گل، متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشتی و مدیر مشترک در مقاومت مردمی ، و خانه نیکو، فعال سیاسی ، روزنامه نگار و پادکست مستقل ، برای بحث در مورد اخبار با ما همراه باشید. یک مطالعه اقتصادی اخیر نشان داده است که استدلال جو بایدن علیه تخفیف بدهی دانشجویان نادرست است. این مطالعه نشان می دهد که “وام گیرندگان بزرگسال جوان در جوامع با درآمد کم و متوسط ​​پایین ، در مقایسه با جوامع با درآمد متوسط ​​و متوسط ​​، بخش بزرگی از بخشش به دلارهای کل دریافت می کنند.” بایدن استدلال کرده است که ثروتمندانی که در دانشگاه های نخبه تحصیل می کنند بیشترین سود را خواهند برد. همچنین ، اقدام فیس بوک برای متوقف کردن همه مطالب خبری در استرالیا چه تاثیری بر آینده رسانه های اجتماعی دارد؟

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم