دولت افغانستان؛ دادخواست رای دهندگان GA؛ ماموریت GOP

دولت افغانستان؛ دادخواست رای دهندگان GA؛ ماموریت GOP

مقامات آمریکایی به موفقیت در افغانستان اشاره می کنند ، اما سوابق ممکن است داستان دیگری را بیان کند!

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی: قانون اساسی ، دادگاه عالی و انحطاط دموکراسی آمریکا و کتی کلی، هماهنگ کننده آوای صغیر عدم خشونت خلاق ، برای بحث درمورد درگیری در افغانستان به ما می پیوندد که به نظر نمی رسد راه حل آن را پیدا کنیم. ژنرال ارتش ، مارك ميلي ، رئيس ستاد مشترك ستاد در انستيتو بروكينگز گفت ، “ما به افغانستان رفتيم … تا اطمينان حاصل كنيم كه افغانستان هرگز ديگر به سكويي براي حمله تروريستها به آمريكا تبديل نخواهد شد … ما معتقديم كه اكنون پس از 20 سال – دو دهه تلاش مداوم در آنجا – ما به یک موفقیت کوچک رسیده ایم. ” چقدر صحت دارد؟

گرگ پالاست، یک گزارشگر تحقیقی برنده جایزه که در گاردین ، ​​مجله Nation ، مجله رولینگ استون ، بی بی سی و جاهای دیگر حضور دارد ، به ما می پیوندد تا درباره صندوق ماده رأی دهندگان سیاه بحث کنیم و دیگران اعلام کردند که یک دادخواست علیه ایالت جورجیا برای بازگرداندن نزدیک به 200000 رأی دهنده که آنها گفتند در سال 2019 به اشتباه از نظرسنجی ها پاکسازی شد ، دادخواست مبتنی بر گزارش شما در مورد پاکسازی رای دهندگان از سپتامبر. ما در مورد کنفرانس خبری و هر بمبی که ریخته شود بحث خواهیم کرد.

کارمین سبیا، روزنامه نگار و نویسنده Citizen Truth ، برای بحث درباره آینده حزب جمهوری خواه با یا بدون دونالد ترامپ و اینکه آیا حزب جمهوری خواه می تواند پیچ ​​ها را قبل از انتخابات دور دوم سنای جورجیا در اوایل سال آینده حفظ کند یا نه ، به ما پیوست.

کریس گارافا، توسعه دهنده وب و تکنسین وب نگاهی به برنامه کاملاً جدید Clubhouse و اینکه چگونه ممکن است بیش از آنچه در فضای آنلاین فکر می کنید منصرف می شوید.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم