‘دوستان خیالی؟’: ترامپ اعتراف می کند که از زمان ریاست جمهوری خود همه دوستان خود را از دست داده است

‘دوستان خیالی؟’: ترامپ اعتراف می کند که از زمان ریاست جمهوری خود همه دوستان خود را از دست داده است

ظاهراً چهار سال ریاست جمهوری برای زندگی اجتماعی دونالد ترامپ سمی بوده است ، که در یک مقطع ، دهه های پیش ، یک سوارکاری غلتکی وحشی بود.

رئیس جمهور آمریكا روز پنجشنبه در یك تجمع در ویسكونسین با ابراز تاسف نسبت به از دست دادن همه دوستانش پس از حضور در كاخ سفید به كاخ سفید ، به گفته POTUS ، ظاهراً همرزمان پیرش دیگر نمی توانند در كنار خود احساس آرامش كنند و حتی مراجعه می كنند برای او فقط به عنوان “آقای رئیس جمهور”.

ترامپ در طی سخنرانی خود گفت: “من تمام دوستانم را از دست دادم” ، و خاطرنشان كرد كه “احترام به دفتر” است كه ظاهراً حفظ دوستی برای او و دوستانش را بسیار دشوار كرده است.

“آنها قبلاً سست بودند. قبلاً عالی بودند. شما می توانید عقب بنشینید … من یک نوشیدنی نیستم اما می توانید بنشینید و یک نوشیدنی بنوشید ، هر جهنمی که می نوشید. اکنون دیگر نمی توانید چنین کاری کنید. “

در حال حاضر ، رئیس جمهور اعتراف کرد ، او مجبور بود “به افرادی در کنگره اعتماد کند که دوستان من باشند”.

برخی ممکن است تعجب کنند که آیا او به “دوستی” شدید خود با نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان اشاره داشت یا خیر.

قبل از این اظهارنظر تلخ ، ترامپ همچنین اعتراف کرد که با وجود شناختن “بسیاری از افراد مهم” ، او هنوز هم ترجیح می دهد با کسانی که پایین تر از تیر توتم هستند معاشرت کند.

فرمانده کل قواي آمريكا به حاميان خود گفت: “در واقع افرادي كه من بهترين آنها را دوست دارم افرادي هستند كه موفقيت كمتري دارند ، زيرا باعث مي شود احساس قدرت كنيد. من هميشه مي گويم” هرگز با يك شخص موفق نرويد “.

با تشویق نظرات ترامپ توسط جمعیت آفلاین ، بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی بلافاصله برای بررسی دقیق آنها هجوم آوردند.

“ترامپ دوستانی داشت؟ نه آویزها یا کارمندان بلکه دوستان؟ ” یکی از کاربران توییتر پرسید.

فرد دیگری خاطرنشان کرد: “او اساساً فقط به هر کسی که با او غذا می خورد گفت که خیلی موفق نیستند.”

اما علی رغم تعداد زیادی سرزنش های تند و تیزی که به دنبال افشاگری وی انجام شد ، باید پذیرفت که دونالد ترامپ روزگاری با نمایش بسیار موفق “The Apprentice” و همچنین یک محفل بزرگ از شرکای تجاری خود یک کار شگرف در تلویزیون داشته است ، بنابراین کاملاً غیرممکن است که زندگی اجتماعی او زمانی بیش از اکنون جوشیده باشد.