دهها میلیون نفر از کار ، بانک های مواد غذایی غلبه کرده اند ، و Bernie’s Out

دهها میلیون نفر از کار ، بانک های مواد غذایی غلبه کرده اند ، و Bernie’s Out

برنی سندرز فعالیت ریاست جمهوری را به حالت تعلیق درآورد. گزارش تکان دهنده بیکاری نشان از بدترین وضعیت موجود در آینده ندارد. سعودی های مبتلا به ویروس از آتش بس در یمن خبر دادند

در این قسمت از By Any Mans لازم ، میزبان Seon Blackmon و Jacquie Luqman به کارتونیست و مقاله نویس تحریریه برنده جایزه پیوسته اند تد رال درباره این خبر که برنی سندرز فعالیت خود را برای نامزدی ریاست جمهوری به حالت تعلیق درآورد ، چرا جو بایدن به احتمال زیاد برای جذب بیشتر جنبش مترقی که پایگاه برنی را تشکیل می داد ، تلاش می کند و مقاله جدید خود در Rall.com ، “مترقی ها تصمیم می گیرند: عزت. و آزادی ، یا رای دادن به بایدن. “

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند دکتر جک راسموس، اقتصاددان ، مجری برنامه های رادیویی و نویسنده “Scourge of Neoliberalism” برای گفتگو در مورد خبرهایی که 6.6 میلیون آمریکایی دیگر هفته گذشته برای بیکاری تقاضا کرده اند ، در کل ماه گذشته را نزدیک به 17 میلیون نفر از کار خارج کردند ، چرا بزرگ مالی موسسات اکنون به صراحت اعتراف می كنند كه ما احتمالاً شاهد بدترین سقوط مالی از زمان ركود بزرگ هستیم ، چرا كه چرخه رونق و شلوغ یك مشكل نیست ، بلكه یك ویژگی سرمایه داری است ، و چگونگی عملکرد بزرگ تر نولیبرال به طور كاربردی سیستم توزیع ثروت رو به جلو.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به ویرایشگر اخبار کنسرسیوم می پیوندند جو لوریا در مورد قطع خصومت در یمن که دیروز توسط پادشاهی عربستان سعودی ابلاغ شد ، صحبت می کنیم ، چرا رسانه های جریان اصلی آن را به عنوان یک اقدام بشردوستانه تصویر می کنند ، حتی اگر شیوع عظیم پرونده های کورو ویروس در بین خانواده سلطنتی عربستان سعودی نشان دهد غیر از این ، و دلیل عدم تمایل قبلی واشنگتن به شکست با سعودی ها پس از اعدام جمال خاشقجی ، ستون نویس واشنگتن پست ، به معنای پیشنهادات ایالات متحده مبنی بر قطع عربستان سعودی در صورت عدم کاهش تولید نفت می تواند تهدیدهای خالی باشد.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دلونته گلستون، کشیش کلیسای یاران صلح در واشنگتن ، دی سی ، برای گفتگو درباره واکنش شدید برخی از کلیساها پس از ادامه خدمات به دلیل نقض ممنوعیت در اجتماعات بزرگ ، با آنها روبرو است ، چرا اظهارات سیاستمداران مبنی بر استفاده جوامع سیاه برای آزمایش COVID-19 منجر می شود. به شک و تردید بیشتر در یک مرکز پزشکی که مدت طولانی برای نژادپرستی نهادی بدنام است ، و اینکه چرا کمکهای اساسی مانند بخشش اجاره ، آزادی زندان و معالجه رایگان باید برای همه افراد شاغل – صرف نظر از وضعیت مهاجرت – افزایش یابد تا از یک پاسخ معنادار و اخلاقی به ویروس اطمینان حاصل شود. .

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید