دهم با استعداد امروز: کلاس گمراهی سیاه و کیش کامالا

دهم با استعداد امروز: کلاس گمراهی سیاه و کیش کامالا

فرقه بایدن از “اعتدال ستیزه جویانه” پیشرفت را با مشکل روبرو می کند. 10 سال پس از تغییر رژیم ناتو ، لیبی ویرانه. چگونه راش نژادپرستی را به ESPN آورد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند تد رال، کاریکاتوریست و ستون نویس تحریریه و برنده جایزه ، و نویسنده کتاب جدید ، “خودکشی سیاسی: مبارزه برای روح حزب دموکرات” ، برای بحث در مورد مقاله جدید خود ، “بایدن راه حل های متوسطی برای مشکلات بنیادی ارائه می دهد” ، رابطه بین خرابی سیستم بهداشت و درمان ایالات متحده و شبکه برق تگزاس و اینکه چرا آخرین اقدامات دولت بایدن در امور مهاجرت و سیاست خارجی برای بسیاری از مترقیان ناامید کننده است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند نتفا فریمن، یکی از اعضای کمیته هماهنگی اتحاد سیاه برای صلح ، برای بحث در مورد اوضاع لیبی در دهمین سالگرد سرنگونی دولت معمر قذافی با حمایت ناتو ، و تغییر وفاداری حامیان بین المللی جناح های اصلی در زمین .

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی ، “گزارش چرخش قرمز”. آنها در مورد حضور کوتاه راش لیمبو در ESPN بحث می کنند ، اینکه چگونه سخنان نژادپرستانه ای که مشخصه زندگی حرفه ای وی بود به سرعت منجر به خاتمه وی شد و مرگ وینسنت جکسون پیراهن ملی پوش سابق لیگ ملی.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند دکتر Charisse Burden-Stelly، استادیار مطالعات آفریقا و علوم سیاسی در کالج کارلتون ، بازدید از محقق با پروژه نژاد و سرمایه داری در دانشگاه شیکاگو ، و نویسنده کتاب جدید ، “WEB Du Bois: زندگی در تاریخ آمریکا” ، برای بحث در مورد چگونگی بحران در تگزاس ناتوانی سرمایه داری در تأمین آسیب پذیرترین جمعیت را آشکار می کند ، و اینکه چگونه لوری لایت فوت ، شهردار شیکاگو ، مفهوم “امپریالیسم مقطعی” و تشابهات تاریخی بین الگوی “دهم با استعداد” Du Bois و مفهوم “تعالی سیاه” را نشان می دهد “

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم