دموکرات ها کنوانسیون همه گیر را آغاز می کنند – Sputnik International

دموکرات ها کنوانسیون همه گیر را آغاز می کنند – Sputnik International

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl Thomas در مورد اخبار روز صحبت کردند و همچنین در مورد اینکه آیا دموکرات ها شایسته از دست دادن انتخابات در سال 2020 ، روابط بین ایالات متحده و چین و شکاف سیاسی بیشتر در آمریکا هستند ، بحث کردند.

میهمانان

یان گودروم – سردبیر ارشد و ستون نویس در China Daily | افسانه ها درباره چین

جان وود ، جونیور – نامزد سابق کنگره ، مشارکت در مجله Quillette و سفیر ملی برای Braver Angels | رشد شکاف سیاسی آمریکا

تام لوونگو – تحلیلگر ژئوپلیتیک و ناشر خبرنامه اسلحه بزهای بز | واضح است که شرایط سیاسی را تعریف کنید

در اولین مونولوگ ساعت جملر ، وی با انتقاد از برنی سندرز را برای گفتن اینكه او فشار خواهد آورد برای مدیكر تمام روز پس از انتخاب جو بایدن ، تحت فشار قرار داد ، با بیان اینكه سندرز از هرگونه اهرمی كه در دست داشت ، دست می دهد. – سپس میزبان با ایان گودروم صحبت كردند و بحث كردند. آخرین تحولات در روابط ناخوشایند بین ایالات متحده و چین. آنها در مورد راه های متضادی که دولت های چین و ایالات متحده با همه گیری COVID-19 دست به گریبانند صحبت کردند و خاطرنشان کردند که تعداد چین به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و این امر باعث افتتاح سالن های سینما و سایر تفریحات عمومی می شود ، در حالی که تعداد ایالات متحده همچنان در حال افزایش است. . وی گفت كه معتقد است رسانه های آمریكایی سعی می كنند در صورت ابتلا به این واكسن ، كمكهای چین را برای ایجاد واكسن كاهش دهند. آنها همچنین درباره دستورالعمل اجرایی رئیس جمهور ترامپ درباره شرکت فناوری TikTok گفتگو کردند و ایان گفت که وی معتقد است که چین ممکن است امیدوار باشد که بایدن منتخب شود.

در ساعت دوم ، شین و جملر به جان وود ، جونیور پیوستند و آنها در مورد لفاظی روزافزون بین تفرقه بین چپ و راست در آمریکا بحث کردند. جان گفت که او نگران این است که لحن فراتر از اختلافات ساده سیاسی و به جو کشیده شده باشد که هر دو طرف نتوانند به سادگی با هم استدلال کنند و به یاد می آورد که مخالفان سیاسی ما هم هموطنان ما هستند. وی همچنین در مورد اعتقاد خود مبنی بر اینکه بسیاری از آمریکایی ها اندیشه سیاسی خود را بر دیگران تحویل داده اند ، مطرح کرد و اظهار داشت که ابزارهای دیجیتالی در صورت استفاده صحیح می توانند راهی برای گفتگوهای معنادار درباره سیاست در محافل سیاسی سنتی باشند.

در ساعت سوم میزبان به تام لوونگو پیوستند و آنها درباره دیدگاه های وی به عنوان آزادیخواه درباره وضعیت فعلی بحث سیاسی در آمریکا بحث کردند. تام گفت كه او معتقد است كه تعريف اصطلاحات سياسي خاص از هر زماني مهم تر است و پيشنهاد داد كه آمريكا تا حد زيادي با آنچه كه او را فاسيست در چپ و راست مي نامند اداره مي شود. تام گفت وقتی برای بسیاری از مشکلات ساختاری طولانی مدت و بزرگ چه در سیاست و چه در اقتصاد می بیند ، تمرکز زیاد بر روی سیاست های سیاسی دشوار است. تام همچنین در مورد دلایل افزایش سنبله اخیر در قیمت طلا صحبت کرد و گفت که تقریباً فصل پرورش آنها برای بزهایی است که او پرورش می دهد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم