دموکرات ها در رأی دادن به NDAA قدرت و پول بیشتری به ترامپ می دهند

دموکرات ها در رأی دادن به NDAA قدرت و پول بیشتری به ترامپ می دهند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به لی لی کامپ ، نویسنده ، کمدین ، ​​فعال ، روزنامه نگار و مجری برنامه تلویزیونی “امشب رد شده” در RT America پیوسته اند و آخرین کتاب او با عنوان ” Bullet Points & Punch Lines »که می توانید در leecamp.com پیدا کنید.

مراسم سالانه واشنگتن دوباره آغاز شده است. این بحث و تصویب قانون مجوز دفاع ملی یا NDAA است. اما امسال این بسیار بد است در حالی که بسیاری از مطبوعات مربوط به دفاع متمرکز بر پول برای سربازان در آلمان یا ناوشکن های اضافی در اسپانیا است ، این اقدام همچنین اجازه اقدامات نظامی علیه شهروندان آمریکایی در شهرهای آمریکایی را تأیید و تأمین می کند. ما آن را در پورتلند دیده ایم. شیکاگو بعدی است. و این فقط اختراع دونالد ترامپ نیست. این کار در دوران دولت اوباما آغاز شد. در این بین ، چه تعداد ماسک ، لباس و دستکش برای پرسنل پزشکی مقدم می تواند با پولی که برای خنثی کردن تظاهرکنندگان مسالمت آمیز خریداری می شود؟

گزارشی که انتظار می رود کمیته اطلاعات و امنیت پارلمان انگلیس ، روسیه را به مداخله در امور داخلی انگلستان و نفوذ در همه پرسی Brexit متهم کند. مقامات روسی این اتهامات را به شدت مورد اختلاف قرار داده اند و آنها را “بی اساس” و اثبات غیرممکن می دانند. نیل کلارک، یک روزنامه نگار و مجری که کارش در فیلم The Guardian ، The Week و Morning Star ظاهر شده است ، به این برنامه می پیوندد.

امروز سریال هفتگی Loud & Clear درباره بزرگترین اخبار اقتصادی هفته با مهمان ویژه – پروفسور ریچارد وولف. پروفسور وولف ، استاد اقتصاد اقتصادی ، دانشگاه ماساچوست ، امرسست و بنیانگذار سازمان دموکراسی در محل کار که آخرین کتاب آن با عنوان “درک سوسیالیسم” است ، به این نمایش می پیوندد.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش منظم سه شنبه با زنان و جامعه با دکتر هانا دیکینسون نامیده می شود. این بخش هفتگی در مورد موضوعات اصلی ، چالش ها و مبارزاتی است که زنان در همه ابعاد جامعه با آن روبرو هستند. هانا دیکینسون، استادیار دانشکده های هابارت و ویلیام اسمیت و مجری مجمع زنان ژنو. ناتالی هریزی، یک مدرس ، یک فعال سیاسی و سردبیر Breaking the Chains ، یک مجله زنان ، که می توانید در patreon.com/BreakChainsMag پیدا کنید. و تولید کننده Loud & Clear نیکول روسل به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم