دموکرات ها در حالت هیستریا در حالی که ترامپ انتخابات را به تاخیر انداخته بیش از خطرات تقلب رای دهندگان در میان COVID-19

دموکرات ها در حالت هیستریا در حالی که ترامپ انتخابات را به تاخیر انداخته بیش از خطرات تقلب رای دهندگان در میان COVID-19

رئیس جمهور دونالد ترامپ در میان نگرانی های مربوط به رای گیری از طریق پست الکترونیکی ، تأخیر در انتخابات ماه نوامبر را پیشنهاد کرده است. این پیشنهاد با واکنشهای شدید اعضای کنگره ، به ویژه از حزب دموکرات ، روبرو شد.

انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده به دلیل داشتن سیستم رأی گیری از طریق نامه از طریق نامه ، امکان تبدیل شدن به “نادرست ترین و کلاهبردارترین” در تاریخ ایالات متحده را دارد ، ترامپ روز پنجشنبه در توییت خود قرار داد و پیام خود را با سوالی “انتخابات را به تأخیر انداخت تا اینکه مردم بتوانند به درستی ، با اطمینان و با اطمینان رأی دهید ؟؟؟ “.

سخنگوی تبلیغات انتخاباتی رئیس جمهور ، هوگان گیدلی ، بعداً توضیح داد كه این توئیت “فقط سؤال درباره آشوبی است كه دموكراتها با اصرار خود بر همه رای گیری از طریق نامه از طریق پست الکترونیکی ایجاد كرده اند” ، به نقل از سی ان ان.

واکنشهای دموکراتیک اردوگاه

با این حال ، اظهار نظر ترامپ از سوی منتقدین دموکراتیک وی به عنوان یک هدف محکم درک شد و بلافاصله مورد حمله قرار گرفت. نماینده ایالات متحده در منطقه 8 ایلینویز ، راجا کریشنامووری گفت: رئیس جمهور “هیچ قدرت” ای برای تأخیر در تاریخ انتخابات ندارد ، در حالی که میکی شرل نماینده نیوجرسی در مصاحبه با MSNBC توضیح داد که تنها کنگره ایالات متحده است که در واقع صلاحیت تصمیم گیری را دارد. وی افزود که تاریخ انتخابات و “ما آن را در حال حرکت نیستیم”.

این گفته توسط الن وینتراوب ، كمیسر انتخابات فدرال آمریكا ، كه اظهار داشت POTUS فاقد قدرت لازم برای انجام انتخابات است – بود كه تاخیری كه با وجود نگرانی های COVID-19 به هیچ وجه نباید رخ دهد ، تأیید شد.

سناتور دموکرات از ایلینوی ، تامی دادورث با ارسال نقل قولی از انتخابات بخش عالی قانون ایالات متحده ، اقدامی که به زودی توسط نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان صورت گرفت ، به این خبر واکنش نشان داد.

“ماده دوم ، بخش 1 قانون اساسی می گوید: کنگره می تواند زمان انتخاب انتخاب کنندگان و روزی که رای آنها را می دهد تعیین کند. کدام روز در سراسر ایالات متحده یکسان خواهد بود. “

به گفته سناتور آمریکایی از نیومکزیکو ، تام اودال ، “هیچ راهی” وجود ندارد که دونالد ترامپ بتواند رای ملی را به تعویق بیندازد.

“ما نباید بگذاریم او ما را از بی کفایتی # COVID19 منحرف کند. اما این واقعیت که او حتی آن را مطرح می کند ، یک حمله جدی و سرسختانه به روند دموکراتیک است. سناتور نوشت: همه اعضای كنگره و دولت باید صحبت كنند.

اردوگاه جمهوری در مورد مسئله کم حرف است

بیشتر جمهوریخواهان در کنگره ایالات متحده در مورد حرکت رئیس جمهور اظهار نظر نکردند و یا از نزدیک شدن ها از جمله رهبر اکثریت سنا ، سناتور میچ مک کانل از کنتاکی ، از ارائه نظرات خود در مورد این موضوع خودداری کردند. جونی ارنست ، سناتور آیووا نیز وقتی از خبرنگاران کاپیتول هیل خواسته شد ، از پیشنهاد ترامپ پشتیبانی یا رد نکرد.

با این حال ، رادنی دیویس نماینده جمهوریخواه صدای جیر جیر کرد که در رای گیری در ماه نوامبر “هیچ تاخیری” وجود نخواهد داشت.

کنگره تاریخ انتخابات را تعیین می کند و نباید تغییر کند. آن را در تاریخ 3 نوامبر برگزار می شود ، طبق قانون برنامه ریزی و مقرر است. “، نماینده ارشد جمهوریخواه در مجلس نمایندگان مجلس نوشت.

به گفته خبرنگار مانو راجو ، خبرنگار سی ان ان ، سناتور لیندسی گراهام همچنین طرفدار ایده ترامپ نبود ، که گفته می شود وی “به خصوص خوب نیست” است. گراهام همواره حامی صوتی رئیس جمهور بوده است ، اما بلاغت عمومی وی اخیراً به وضوح از این کشور فاصله گرفته است. POTUS در رابطه با تعدادی از موضوعات سیاسی و اقتصادی.

خبرنگار بعداً اضافه كرد كه هيچ اقدامي براي تاخير در انتخابات توسط ساير سناتورهاي برجسته جمهوري خواه از جمله سناتور ماركو روبيو ، سناتور تد كروز و سناتور تام تليس انجام نشده است.

وی گفت: “انتخابات در ماه نوامبر برگزار می شود. سنای تلیس گفته است که آراء غایب در کارولینای شمالی به شدت تشویق می شوند ، همانطور که رئیس جمهور آنها را تشویق می کند. “

برخلاف همکاران دموکراتیک خود ، بسیاری از نمایندگان GOP قبلاً نگرانی های مشابهی را با POTUS درباره احتمال تقلب در رای گیری از طریق نامه پستی ابراز کرده اند.