دموکرات ها با جاروی احتمالی جورجیا کنترل سنا را لغو می کنند

دموکرات ها با جاروی احتمالی جورجیا کنترل سنا را لغو می کنند

GOP امیدوار است که با پیروزی رافائل وارنوک و جان اوسوف با پیروزی اندک نسبت به سناتور دیوید پردو (R-GA) ، کنترل سنای ایالات متحده را محو کند.

گرگ پالاست، خبرنگار تحقیقی ، برای بحث درمورد مسابقات دور دوم سنای جورجیا به ما می پیوندد. اگر دموکراتها بتوانند با تصاحب هر دو کرسی در ایالت قابل اعتماد قرمز جورجیا ، کنترل سنا را به دست آورند ، این ضربه مهمی به حزب جمهوری خواه خواهد بود. پالست در مورد مشاهداتی که هنگام گشت و گذار در روستاهای جورجیا برای شرکت در تجمعات و بازدید از مراکز رای دهی در روز انتخابات انجام داده ، صحبت می کند.

گلهای گری، مجری برنامه “نمایش گل های گری” در ایستگاه رادیویی Rejoice WREJ-AM 990 ، به ما پیوست تا در مورد مرحله نهایی رقابت برای ریاست جمهوری بحث کنیم. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، مایك پنس ، معاون رئیس جمهور را به لغو انتخابات دعوت كرد ، زیرا دومی آماده ریاست آرا t کالج انتخاباتی كنگره در روز چهارشنبه می شود. به عنوان معاون رئیس جمهور ، کار پنس این است که “گواهینامه های آراoral انتخاباتی از هر ایالت را باز کند و به” گویان “تعیین شده از مجلس و سنا ارائه دهد” و سپس برنده را اعلام کند ، به گزارش آسوشیتدپرس. روز سه شنبه ، در یک راهپیمایی ، ترامپ پنس را دوست خواند اما نشان داد که اگر معاون اصلی از طرف او اقدام نکند ، ممکن است دیگر او را دوست نداند.

نیل کلارک، روزنامه نگار و صدا و سیما ، برای بحث درباره دادرسی وثیقه جولیان آسانژ به ما پیوست. روز چهارشنبه ، یک قاضی بریتانیایی خواستار آزادی م -سس ویکی لیکس از زندان بلمرش در انتظار جلسات دادرسی تجدیدنظر وی شد. وكلاي آسانژ استدلال كردند كه در صورتي كه وي از همسر و دو فرزند خردسال خود جدا شود و مقادير بسيار زياد ويروس كرونا در بلمرش را تهديد كننده سلامت جسماني خود مي داند ، مي تواند سلامت رواني وي وخيم شود.

مارک اسلبودا، یک تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو ، برای بحث در مورد احتمال اضافه شدن ویکتوریا نولاند به وزارت امور خارجه جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا بازگشت. نولاند به دلیل نقش رهبری خود در سرنگونی دولت منتخب دموکراتیک اوکراین در سال 2014 مشهور است. وی با همکار ارشد موسسه بروکینگز رابرت کاگان ازدواج کرده است و به عنوان یکی از محافظه کاران ضد شورش علیه روسیه در واشنگتن شناخته شده است.

جان بوریس، یک وکیل حقوق مدنی ، برای بحث در مورد تلاش دولت ترامپ در حال خروج برای بازگرداندن حمایت از حقوق شهروندی برای اقلیت ها به ما پیوست. بر اساس قانون جدید پیشنهادی در مورد اجرای عنوان VI قانون حقوق مدنی ، وزارت دادگستری “به اجرای محدود حمایت از قانون در مواردی که بتواند تبعیض عمدی را ثابت کند ، ادامه خواهد داد ، اما دیگر در مواردی که سیاست یا عملکرد مورد “تأثیر متفاوتی” بر اقلیت ها یا سایر گروه ها “، نیویورک تایمز روز سه شنبه گزارش داد.

کالب موپین، یک روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای گفتگو در مورد چین به ما پیوست. ترامپ با ممنوع کردن معاملات ایالات متحده با تعدادی از برنامه های تلفن همراه چینی و “گفتگوی سیاسی-نظامی” با تایوان ، تنش های نظامی و اقتصادی با چین را افزایش می دهد. کارشناسان سیاسی و امنیتی بین المللی این انبوه حرکتها را یک جایگاه سیاسی در آخرین لحظه می خوانند که قصد دارد هم باعث تقویت تصویر ترامپ از “سرسختی” نسبت به چین شود و هم دولت آینده بایدن را با مانع مواجه کند.

عجمو باراکا، نامزد سابق معاون ریاست جمهوری آمریکا برای حزب سبز ؛ و ایو انگلر، نویسنده ، نویسنده و فعال مستقر در مونترال ، برای بحث در مورد تحولات اخیر در مورد هاییتی و کوبا با ما همراه باشید. وزیر خارجه ایالات متحده مایک پمپئو اخیراً تلویحاً گفته است که او می خواهد بار دیگر کوبای “شیطانی” را به عنوان حامی دولت تروریسم تعیین کند ، ادعایی بی اساس با هدف جلوگیری از کاهش فشارهای دولت بایدن با کشور جزیره. همچنین ، وزیر امور خارجه کانادا در تلاش است تا بر بازنویسی قانون اساسی هائیتی تأثیر بگذارد.

دکتر کلارنس لوزان، نویسنده ، فعال و استاد علوم سیاسی در دانشگاه هوارد ، بازگشت و صحبت درباره تجمع و سخنرانی اخیر ترامپ در واشنگتن دی سی. فراخوان ها برای آوردن اسلحه به اعتراض روز چهارشنبه با ذکر جنگ و اطمینان از سرقت انتخابات از رئیس جمهور در تعدادی از انجمن های آنلاین و سایت های های اجتماعی مطرح شد. در همین حال ، ترامپ خواستار لغو انتخابات پنس با عدم تأیید آرا کالج انتخاباتی در طی تشریفاتی شد که در آن پنس آرا را شمرد و برنده را رسماً اعلام کرد.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]