دلیلی که کشاورزان در حال از بین بردن مواد غذایی هستند در حالی که میلیون ها نفر از آنها برای تهیه غذا آماده می شوند

دلیلی که کشاورزان در حال از بین بردن مواد غذایی هستند در حالی که میلیون ها نفر از آنها برای تهیه غذا آماده می شوند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به کریسی کاسرمن ، مدیر سازماندهی مزرعه کارخانه در ساعت غذا و آب پیوسته اند.

Smithfield Foods بزرگترین پردازنده گوشت خوک در آمریکا است و بزرگترین کارفرمای ایالت داکوتای جنوبی است که روزانه 130 میلیون وعده گوشت حیرت آور را به خود اختصاص می دهد. دیروز این شرکت اعلام کرد که بعد از اینکه تعداد زیادی از کارمندان آزمایش مثبت برای کرونوی ویروس کردند ، به طور نامحدود بسته می شود و نیمی از کلیه موارد کروناویروس در ایالت را تشکیل می دهد. در همین حال ، کشاورزان در سراسر کشور مجبور می شوند میوه ، سبزیجات و لبنیات را از بین ببرند زیرا آنها نمی توانند آنها را بفروشند. دولت ترامپ در تلاش است تا دستمزد کارگران مزرعه مهاجر را کاهش دهد ، حتی در حالی که برای ارسال کمک های مستقیم به کشاورزان و دامداران آسیب دیده از همه گیر کوروی ویروس کار می کند.

پرزیدنت ترامپ همچنان سرزنش چین را به دلیل گسترش تاج ویروس و رکود همزمان اقتصاد جهانی است. در همین حال ، رسانه های محافظه کار ، روایتی ضد چین را تحت فشار قرار داده اند. به نظر می رسد که رئیس جمهور در حال آماده سازی برای شروع یک جنگ فرهنگی علیه چین در این انتخابات است. و او فکر می کند این یک استراتژی برنده است. KJ Noh، یک فعال صلح و محقق درباره ژئوپلیتیک آسیا و همکار مکرر Counterpunch و Dissident Voice به این برنامه می پیوندد.

در حالی که ثروتمندان در حال فرار از عمارتهای منزوی و خانه های ساحلی هستند ، افراد فقیر و طبقه کارگر برای تحمل فشار بحران Coronavirus عقب مانده اند. و گسترش نابرابری که توسط همه گیری در معرض نمایش کامل قرار گرفته است ممکن است منجر به احیای جنبش کارگری شود. و در مقیاس جهانی ، تحریم های آمریکا اوضاع را بدتر می کند. برایان و جان با هم صحبت می کنند دن کوالیک، یک حقوقدان حقوق بشر و کارگر که نویسنده کتاب “دیگر جنگ نیست: چگونه غرب با استفاده از مداخله” بشردوستانه “برای پیشبرد منافع اقتصادی و استراتژیک ، قوانین بین المللی را نقض می کند.”

یک پرونده غیرقابل انتشار که توسط حزب کارگر انگلیس نوشته شده است ، می گوید که مقامات حزب مخالف جرمی کوربین کار کردند تا انتخابات سال 2017 را از دست بدهند به این امید که یک واکنش جدی منجر به یک حرکت رهبری برای برکناری وی شود. گزارش نشان می دهد که مقامات ، که در دفتر حزب کار می کردند ، با وجود تلاش های مخفی خود برای خرابکاری در این کار ، با افزایش کارگر در رای گیری ، ناامید شدند. نیل کلارک، یک روزنامه نگار و مجری که کار او در فیلم The Guardian ، The Week و Morning Star ظاهر شده است ، به این برنامه می پیوندد.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، مربوط به موضوعات هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید