دفتر خاطرات مخفی مایکل جکسون نشان می دهد وسواس اسرارآمیز او “جاودانه” است

دفتر خاطرات مخفی مایکل جکسون نشان می دهد وسواس اسرارآمیز او “جاودانه” است

جهان

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): در حالی که طرفداران مایکل جکسون در سراسر جهان همچنان به تکرار حرکات او ، از جمله یازده سال پس از مرگ وی ، می پردازند ، دفتر خاطرات مخفی او فاش می کند که او فقط چند ماه قبل از مرگش در ژوئن 2009 ، به یک میلیاردر تبدیل شده است.

پادشاه پاپ با این ایده که “جاودانه” شده بود وسواس داشت و می خواست “بزرگترین همیشه” باشد ، خاطرات مخفی جکسون را که در کتابی از روزنامه نگار دیلن هوارد منتشر شده بود فاش کرد.

“اگر من روی فیلم تمرکز نکنم ، جاودانگی نخواهم کرد” ، گزیده ای از کتاب “بد: یک تحقیق بی سابقه در زمینه پوششی مایکل جکسون” به نقل از جکسون توسط The Mirror.

فاش می کند که جکسون قصد داشت با تعدادی از برنامه هایی که برای خودش داشت ، به “اولین سرگرمی چند میلیاردر-بازیگر-کارگردان” تبدیل شود. او می خواست یک پسر بازرگان را استخدام کند ، کنسرت های خود را در لاس وگاس انجام دهد و همچنین خودش را مانند بت هایش چارلی چاپلین و والت دیزنی جاودانه کند.

این کتاب می گوید که وی با جمع آوری پول با انجام کنسرت های Cirque du Soleil و تأمین معاملات تجاری با شرکت های شبیه Nike ، در حال کشف ایده هایی بود تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کند.

این دفترچه خاطرات همچنین نشان داد که جکسون می خواست 20،000 لیگ کلاسیک زیر دریا و 7 سفر سفر سینباد را دوباره بازسازی کند.

با تکیه بر داروهای اضطراب ، مسکن ها و قرص های خواب آور ، پادشاه فقید پاپ عمیق تر به تاریکی و پارانویا رفت. او حتی در یادداشت های خود نوشت که می ترسد کشته شود.

Mirror به نقل از یادداشت های خود می گوید: “من می ترسم کسی در تلاش است مرا بکشد. افراد شرور همه جا هستند. آنها می خواهند مرا از بین ببرند و شرکت انتشارات من را بگیرند. این سیستم می خواهد مرا برای فروشگاه من بکشد … من آن را نمی فروشم. .

مطابق کتاب لحظه های صمیمی جکسون ، یکی از فیلم های جکسون توسط نویسنده هوارد مشاهده شد. وی اظهار داشت كه نشان می دهد جكسون در حال بازی “بازی های عجیب و غریب در اتاق خواب خود با دو پسر” است و سؤالاتی راجع به درگیری وی مبنی بر سوء استفاده جنسی از كودكان مطرح می كند.

جکسون در ژوئیه سال 2009 سه هفته قبل از شروع تور وداع خود به طور غم انگیز در اثر مصرف بیش از حد آرام بخش ها درگذشت. بعداً Coroner County Los Angeles حكم داد كه مرگ وی یك قتل است و پزشك شخصی جكسون را به كناراد موری متهم كرد ، كه داروهای ستاره پاپ را برای كمك به او در خواب شبانه با قتل غیرقانونی متهم كرد. وی در سال 2011 مقصر شناخته شد و به چهار سال زندان محکوم شد.