دعوای Pelosi-Trump در حالی ادامه می یابد که سخنگوی پس از خط “مشکلات ذهنی” خود را “حساس” بنامد

دعوای Pelosi-Trump در حالی ادامه می یابد که سخنگوی پس از خط “مشکلات ذهنی” خود را “حساس” بنامد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ ، نانسی پلوسی را پس از آنكه او را برچسب خوردگی چاق و بد اخلاقی در میان افشاگری وی در مورد مصرف هیدروکسی كلروكین به عنوان یك اقدامات احتیاطی علیه COVID-19 خواند ، نامگذاری كرد و خاطرنشان كرد: وی سلامت خود را با این دارو در معرض خطر قرار داده است.

رئیس مجلس ، نانسی پلوسی ، شلیک گلوله رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ در جنجال آنها را مجدداً اعلام كرد و گفت كه وی نمی داند كه وی در مورد وزن خود اینقدر “حساس” خواهد بود ، و خاطرنشان كرد: وی خود را از خوشگذرانی از مسخره كردن صورت دیگران انكار نمی كند.

Pelosi در مصاحبه خود با MSNBC سه شنبه گفت: “من نمی دانستم که او بسیار حساس است. او همیشه در مورد صحبت کردن از افراد دیگر ، وزن و وزن آنها صحبت می کند.”

پلوسی همچنین به ترامپ توصیه کرد که نسبت به آنچه گفته می شود بیشتر مراقب باشد ، زیرا “سخنان او یک تن وزن دارد” و به جای ستایش از داروهای غیرمجاز ، او باید چیزی بگوید “که به مردم کمک می کند”.

وی گفت: “من فکر می کنم او باید بفهمد که سخنان او یک تن است. به جای اینکه به مردم بگوید لیسول را در ریه های خود قرار دهند یا دارویی را تصویب کنند که جز در شرایط خاصی تأیید نشده باشد ، او باید آنچه را که میهمان قبلی شما به آن اشاره کرد – بگوید. او به مردم گفت. “

پس از آنكه ترامپ فاش كرد كه برای محافظت از كرونوی ویروس از هیدروکسی كلروكین استفاده می كند ، پلوسی نگرانی های خود را در مورد خطرات احتمالی سلامتی به دلیل این درمان ابراز كرد ، و خاطرنشان كرد كه رئیس جمهور “به شدت چاق است”. ترامپ در پاسخ به این موضوع گفت: پلوسی “زن بیمار” است و او را بخاطر داشتن “مشکلات روحی زیادی” مورد انتقاد قرار می دهد.

شهروندان شهروندان هنگام انتخاب طرف در این نبرد تقسیم می شوند ، مطمئن نیستند كه آیا حمایت از شرم آور یا توهین آمیز مناسب نیست.

با این حال ، برخی از طرف مقابل خود مطمئن بودند ، اما مشتاقانه یادآوری می کنند که هیچ کس کامل نیست.

برخی اظهار داشتند چطور Pelosi با خط چاقی پیش رفت بدون اینکه مستقیماً به آن اشاره کرد.

ترامپ به دلیل تصمیم خود در مورد مصرف هیدروکسی کلروکین ، انتقاد را دریافت کرد ، زیرا با آزمایشات بالینی اثبات نشده است که داروی ضد مالاریا در برابر COVID-19 مؤثر باشد. همچنین از طرف سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) هشدارهایی مبنی بر وجود این دارو در صورت استفاده در خارج از بیمارستان یا آزمایشات بالینی وجود دارد ، می تواند باعث مشکلات قلبی شود.