“دستور کار سیاسی”: کامالا هریس برای عکسبرداری در مورد املاک کالیفرنیا که آتش سوزی کرده است

“دستور کار سیاسی”: کامالا هریس برای عکسبرداری در مورد املاک کالیفرنیا که آتش سوزی کرده است

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

آتش سوزی در سراسر کالیفرنیا ، ایالت واشنگتن و اورگان میزان بی سابقه ای از سطح زمین را تخریب کرده است ، حداقل 34 نفر در این آتش سوزی جان خود را از دست داده اند ، زیرا ده ها هزار نفر تخلیه و آواره شده اند و هزاران خانه تخریب شده است.

همسر نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن ، کامالا هریس ، پس از آنکه خانواده ای در کالیفرنیا که در آتش سوزی های شدید این ایالت ویران شد ، وی را به تجاوز به اموال خود برای یک عکسبرداری متهم کردند ، مورد انتقاد قرار گرفت.

معاون امیدوار ریاست جمهوری در حالی که گویا نیوزوم ، فرماندار کالیفرنیا در حال بررسی تصاویر خسارت ناشی از آتش سوزی در شهر اوبری ، نزدیک فرسنو بود ، در کنار او عکس گرفته بود. سپس هریس عکسی از خود در کنار نیوزوم را توییت کرد.

سیاستمداران پس از اولین بازرسی از مدرسه ابتدایی Pine Ridge در طول سفر 15 سپتامبر ، از خیابان عبور کرده و به خانه تخریب شده خانواده پاتن رفته بودند.

هریس در یک عکسبرداری که ویروسی شد و باعث ناراحتی صاحبان خانه شد ، دودکش های باقی مانده محله ویران شده را “سنگ قبر” توصیف کرد.

پسر مالکان خانه ، ترامپاس پاتن ، به دلیل جسارت بدون اجازه بر روی املاک خود ، به سن هریس پاره شد ، در حالی که آنها هنوز اجازه بررسی خسارت را ندارند.

“برای دوستان من که شومینه را در پس زمینه تشخیص نمی دهند ، همان چیزی است که از خانه پدر و مادرم باقی مانده است!” پاتن در فیس بوک نوشت.

پس از آتش سوزی ، صاحبان خانه هنوز اجازه دسترسی به املاک خود را نگرفته بودند ، پسر صاحبان خانه عصبانی از اعصاب سیاستمداران که “احساس کردند بدون اجازه مجبور به دور زدن اموال والدین من می شوند” متعجب شد.

خانه مورد نظر تحت دستور تخلیه باقی مانده است و ساکنان هنوز اجازه بازگشت توسط مقامات را ندارند.
به نقل از خواهر پتن ، بیلی پاتن FOX26 به عنوان شریک غم و اندوه او با دیدن خانه ویران شده خانواده برای اولین بار در شبکه های اجتماعی.

“وقتی آن عکس ها را دیدیم ، این بود – کلماتی وجود ندارد ، زیرا مثل اینکه ، ما حتی خانه خود را ندیده ایم … در عوض ، ما مجبور به تماشای آن هستیم که در رسانه های اجتماعی و اخبار پخش می شود.” گفت پاتن.

شهروندان اینترنتی نیز به همین ترتیب در اعمال بی احساس سیاستمداران شوریدند.

با این حال دیگران در شبکه های اجتماعی با کمال هریس ، معاون معاون ریاست جمهوری ، به دلیل حضور در “خط مقدم” ، تحسین کردند.