دزدان دریایی روز مدرن – Sputnik International

دزدان دریایی روز مدرن – Sputnik International

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به محمد مرندی ، کارشناس مطالعات آمریکایی و ادبیات پسا استعماری که در دانشگاه تهران تدریس می کند ، پیوستند.

ارتش آمریكا شب گذشته اعلام كرد كه ایران به تازگی یک تانکر نفتی با پرچم لیبریایی را در نزدیکی تنگه هرمز کشف کرده است. کشتی 5 ساعت بعد آزاد شد. اما امروز ، مقامات دولت ترامپ می گویند که از چهار تانکر ایرانی در مسیر عزیمت به ونزوئلا ، گاز و نفتی را ضبط کرده اند. دولت همچنین به دنبال توقیف قانونی کشتی ها و محموله ها در دادگاه فدرال است. با این حال ، تهران ، این اخبار را جعلی خواند و می گوید که هیچ گونه توقیف صورت نگرفته است.

دولت ترامپ به منظور جلوگیری یا جلوگیری از رای گیری از طریق نامه پستی ، حمله ای بی سابقه ای به سرویس پستی ایالات متحده انجام داده است. Postmaster General ، منصوب ترامپ ، دستور داده است كه ماشینهای مرتب سازی توسط تسهیلات پستی برطرف شوند تا روند پستی كند شود و صندوق های پستی از گوشه های خیابان و سایر اماكن عمومی حذف شوند. وکلای قانون اساسی می گویند که حرکت رئیس جمهور به طور غیرقانونی غیرقانونی است و قانون اساسی اختیار دولت ها را در مورد نحوه انجام انتخابات ، حتی انتخابات ریاست جمهوری اختیار می دهد. جیم کاواناغ، سردبیر thepolemicist.net ، به نمایش می پیوندد.

دولت های اسرائیل و امارات متحده عربی دیروز به توافقنامه صلح تاریخی رسیدند ، که ظاهراً توسط دولت ترامپ واسطه شده است. اسرائیل سفارت خود را در ابوظبی افتتاح می کند و امارات سفارت خود را در تل آویو افتتاح می کند. در همین زمان ، اسرائیل به برنامه های خود برای ادعای حاکمیت بر سرزمین فلسطین پایان می دهد. مصر و بحرین این اقدام را تشویق کردند و هر دو طرف را تبریک گفتند. ایران و ترکیه این معامله را “خنجر در پشت مسلمانان” خواندند ، و همه جناح های سیاسی فلسطین این مانع را به عنوان مانور برای عادی سازی اشغال اسرائیل از سرزمین فلسطین محکوم کردند. برایان و جان با هم صحبت می کنند تامارا ناصر، ویراستار دانشیار انتفاضه الکترونیکی.

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. برایان و جان با هم صحبت می کنند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog و تهیه کننده Sputnik است نیکول روسل.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، مربوط به هفته سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها بر انتخاب کمالا هریس به عنوان همسر همکار جو بایدن ، گسترش این بیماری همه گیر به ویژه در کودکان ، تلاش های کنگره برای تصویب بسته محرک ، عادی سازی روابط بین اسرائیل و امارات و سایر موارد متوقف شده اند. تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News والتر اسمولارک و نیکول روسل به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم