در پشت میله ها ، زندانیان و مهاجران در حال اردک برای COVID-19 هستند

در پشت میله ها ، زندانیان و مهاجران در حال اردک برای COVID-19 هستند

هدیه 1.7T دلاری به میلیونرهایی که در قانون مراقبت از آنها قرار گرفته اند. ویروس برای مهاجران بازداشت شده خطر جدی دارد. فعالان در بحران به زندان های خالی فراخوانده اند

در این قسمت از نوشتار Any Anyans لازم ، میزبان شان بلکون و ژاکی لوکم به روزنامه نگار پیوستند آلن مک لئود صحبت در مورد شرط بسته محرک Coronavirus اطمینان حاصل شود که حداقل 1.7 هزار میلیارد دلار به میلیونرها می رود ، چرا تعداد کمی فشار از حزب دموکرات وجود داشته است ، و چرا سرعت و عدم مقاومت در برابر قانون CARES نشان از بی معنی بودن استدلال در مورد کسری در ایالات متحده است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند امیلکار والنسیا، یک فعال مهاجرت و مدیر اجرایی El Refugio ، برای صحبت در مورد شیوع تاج ویروس در مراکز بازداشت مهاجران در سراسر کشور ، چالش های پیش روی آنها هنگام تلاش برای اطمینان از دوستان و عزیزان در مرکز بازداشت استوارت در لامپکین ، جورجیا ، و اینکه چه مدت موضوعات بشردوستانه در چنین امکاناتی با بحران کنونی تشدید می شود.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند ننه آموشی، یک سازمان دهنده پروژه Black Youth Project 100 و No New Jails DC ، برای گفتگو درمورد اینکه چرا آنها خواستار تخلیه زندان هستند ، زیرا COVID-19 همچنان جان ها را در داخل و خارج از بین می برد ، چرا در زندان و زندان چنین زمینه هایی برای تنفس هستند. بیماری هایی مانند تاج ویروس و روش های جدید و خلاقانه ای که آنها پیدا کرده اند همچنان در شرایط دوری اجتماعی در مقاومت در برابر حبس در واشنگتن دی سی ادامه می یابند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دنی هایپونگ، نویسنده نویسنده کتاب “استثنائی آمریکا و معصومیت آمریکایی: تاریخچه های مردمی اخبار جعلی – از جنگ انقلابی گرفته تا جنگ با ترور” ، برای گفتگو درمورد موضوعاتی که شهر نیویورک را نسبت به COVID-19 بسیار آسیب پذیر کرده است ، چطور این ضرر را ایجاد کرد. از درآمد در حال حاضر برای توجیه کاهش بخش های دولتی استفاده می شود ، چرا رسانه های اصلی با بازنگری رو به بالا چین درمورد تعداد تلفات خود به عنوان اثبات پوشش ، ضمن نادیده گرفتن پوشش های واقعی در ایالات متحده و اروپا ، رفتار می کنند و چه می کنند؟ از ترغیب ترامپ برای معترضین راست افراطی که معترضین در مورد دستورالعمل های سرپناهی در مکان خود هستند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید