در میان همه گیر ، ترامپ می خواهد تست کند را کند کند در حالی که ویروس در رکورد سرعت گسترش می یابد

در میان همه گیر ، ترامپ می خواهد تست کند را کند کند در حالی که ویروس در رکورد سرعت گسترش می یابد

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون توسط دکتر ایابو اوباسانجو ، استاد بهداشت عمومی دانشکده ویلیام و مری پیوسته است. وی در سال 2003 به عنوان کمیسر بهداشت در ایالت اوگون نیجریه منصوب شد و در سال 2007 به مجلس سنا در نیجریه انتخاب شد ، جایی که وی رئیس کمیته بهداشت بود.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در جریان تجمع انتخاباتی خود در تولسا ، اوکلاهما ، گفت که این کشور بیش از 25 میلیون نفر را برای COVID-19 آزمایش کرده است. وی گفت: “وقتی تست را تا آنجا انجام دهید ، می خواهید افراد بیشتری را پیدا کنید ، می خواهید موارد بیشتری را پیدا کنید. بنابراین به مردمم گفتم ،” تست را کم کنید ، لطفا. ” آنها تست می کنند و آنها تست می کنند. ” روز یکشنبه ، سناتور پتی موری (D-WA) و رهبر اقلیت مجلس سنای آمریکا ، چاک شومر (D-NY) نامه ای به وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) الکس آذر نوشتند که وزارت HHS را به دلیل “عدم صرف 14 میلیارد دلار بودجه کنگره در ماه آوریل تصویب کرد تا آزمایش و ردیابی Coronavirus را گسترش دهد ، “Common Dreams دوشنبه گزارش داد. همه اینها در حالی است که روزنامه نیویورک تایمز روز دوشنبه اعلام کرده است: “همزمان با گسترش ویروس با سرعت رکوردی در سرتاسر جهان ، ایالات متحده 20٪ از کل عفونت های جدید روز یکشنبه را در جهان تشکیل می دهد … حتی اگر جمعیت این کشور حدود 4.3 را تشکیل دهد. درصد جهان. ”

آیا با قانون سزار آشنا هستید؟ براساس ویکی پدیا ، “قانون حمایت از غیرنظامیان سزار سوریه ،” قانون سزار “نیز شناخته می شود ، یک قانون ایالات متحده است که دولت سوریه از جمله رئیس جمهور سوریه بشار اسد را به دلیل جنایات جنگ علیه مردم سوریه مجازات می کند.” به نظر من ، این لایحه به قانون منتقل نشده است. در عوض ، بخش هایی از آن برای سال مالی 2020 در قانون مجوز دفاع ملی گنجانیده شده است.

میهمانان:

دکتر ایابو اوباسانجو – استاد بهداشت عمومی دانشکده ویلیام و مری. وی در سال 2003 به عنوان کمیسر بهداشت در ایالت اوگان نیجریه منصوب شد و در سال 2007 به مجلس سنا در نیجریه انتخاب شد ، جایی که وی رئیس کمیته بهداشت بود.

دانیل لازاره – روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب: “جمهوری یخ زده” ، “کودتای مخملی” و “جنگ ناشناخته آمریکا”.

دکتر جرالد هورن – یکی از پرکارترین نویسندگان زمان ما. آخرین کتاب او “طلوع آخرالزمان است: ریشه های برده داری ، برتری سفید ، استعمار سلطان و سرمایه داری در قرن شانزدهم طولانی”.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم