در میان اعتراضات تازه در Kenosha ، WI ، “مبارزه جرم شده است”

در میان اعتراضات تازه در Kenosha ، WI ، “مبارزه جرم شده است”

Sekou Odinga – “مبارزه جرم شده است”؛ 12 الیگارشی ایالات متحده در برابر همه گیر 1 دلار در اختیار دارند. ونزوئلاها در میان تحریم های جدید آمریکا به ایران روی می آورند

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند Sekou Odinga، پلنگ سیاه سابق ، زندانی سیاسی ، عضو ارتش آزادیبخش سیاه و مؤلف کتاب “به دنبال من در گرداب بگرد: از انقلاب پلنگ 21 تا 21 قرن” ، برای گفتگو در مورد شورش های مداوم علیه ترور پلیس در کنوشا ، WI و در سراسر کشور ، اینکه آگوست سیاه چگونه اهمیت حیاتی آموزش سیاسی را به ما یادآوری می کند ، و اینکه چرا سیاست چند ساله دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن مبارزان آزادی سیاه در معرض آزار و اذیت سیاسی است ، نشان می دهد که “مبارزات جنایت شده است”.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند چاک کالینزمدیر برنامه نابرابری و امور مشترک در انستیتو مطالعات سیاست ، هماهنگ کننده نابرابری.org و نویسنده کتاب “متولد شده در پایگاه سوم” برای گفتگو در مورد این خبر که 12 الیگارشی ثروتمند آمریکا اکنون دارای یک ترکیب هستند. ارزش خالص بیش از یک تریلیون دلار ، چگونه ثروتمندان توانسته اند در میان همه گیر ویرانگر جهانی ، ثروت بی سابقه ای از ثروت را از بین ببرند ، و اینکه چرا اختلافات در معرض عدالت اقتصادی ، نژادی و بهداشت عمومی افزایش می یابد ، تنها به نفع پیشرفت اقتصادی بیشتر خواهد بود. جنبش های عدالت در تابستان امسال در خیابان ها می روند.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند ریکاردو واز، تحلیلگر سیاسی و ویراستار Venezuelanalysis.com ، برای گفتگو در مورد مصاحبه گسترده تلویزیونی رئیس جمهور ونزوئلا ، نیکلاس مادورو ، مصاحبه تلویزیونی گسترده با وزیر فرهنگ ارنستو ویلگاس این هفته ، تشدید اخیر در حملات اقتصادی علیه ونزوئلا توسط دولت ترامپ ، و چگونگی تجاوز امپریالیستی توسط دولت ایالات متحده منجر به افزایش همکاری بین کشور آمریکای جنوبی و ایران شده است.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند کریستین هندریکس، رئیس هیئت مدیره دانشکده سیتی دانشگاه ، جونیور Bayard Rustin همکار با یاران برای آشتی و مشارکت در پروژه حقیقت گفتن و پادکست “ما بیدار می شویم” برای گفتگو در مورد مجمع نژادپرستان و راستگرایان افراطی که قرار است رژه شوند پیش از مردم در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان امشب ، “عذرخواهی خنده دار” که بصورت خصوصی توسط دستیاران بایدن به دنبال عدم توجه عمومی این کمپین از طرفدار فعال فلسطینی ، لیندا سارسور ، و چگونگی جنگ تأسیس دموکرات بر روی پیشروان ارائه شده است ، ارائه شده است. وسیله نقلیه مستقل برای سازماندهی سیاسی طبقه کارگر.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم