در مورد سه نفری با بزوس چطور؟ Elon Musk توییتر را اشتباه می گیرد زیرا او عاشق بودن بیل گیتس است

در مورد سه نفری با بزوس چطور؟ Elon Musk توییتر را اشتباه می گیرد زیرا او عاشق بودن بیل گیتس است

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/07/1e/1080015267_0:320:3072:204848_1200x675_80_0_0_25cbc15736c9299d5cb610e5bbccedcb.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202007301080015183-what-about-a-threesome-with-bezos-elon-musk-baffles-twitter-as-he-denies-being-bill-gates-lover/

بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت اخیراً با انتقاد از اظهارات خود درباره شیوع تاج ویروس در ایالات متحده ، چند شلیک به سمت کارآفرین عجیب و غریب تسلا ، الون مسک شلیک کرد. به نظر می رسد مدیرعامل SpaceX خیلی صبر نکرد تا به سخنان سخت میلیاردر پاسخ دهد.

“شایعه مبنی بر اینکه من و بیل گیتس عاشق آن هستیم کاملاً نادرست است.” اعلام کرد در روز پنجشنبه در توییتر خود ، 37 میلیون مخاطب خود ، با ایجاد یک مسابقه یادبود و موج قوی از واکنش طرفدارانش ، که کمی از مکاشفه او غافلگیر شده بودند ، برای گفتن حداقل.

“یک کاربر دروغگو می گوید” ، یک کاربر با عجله اظهار نظر کرد.

اظهارات موسك احتمالاً روشی طعنه آمیز برای پاسخ به انتقاد اولیه پدر مایکروسافت از مدیرعامل تسلا در رابطه با اظهارات وی در مورد COVID-19 بود. روز سه شنبه در مصاحبه ای با CNBC ، گیتس از اجاره های مربوط به تاج ناشی از مشک به عنوان “ظالمانه” یاد کرد و ابراز امیدواری کرد که کارآفرین “مناطقی را که درگیر آن زیاد نیست” اشتباه نگیرد. این مساله در حالی رخ می دهد که پیش از این ، موسک با انتقاد شدید از اقدامات قفل شده در سراسر ایالات متحده به عنوان “فاشیست” ، در حالی که محدودیت هایی برای افتتاح کارخانه تسلا خود داشت. او همچنین در ماه آوریل استدلال كرد كه تعداد مرگ و میر ناشی از كوروویروس آمریكا گمراه کننده است.

اما برای بسیاری ، صدای جیر جیر ماسک چیزی بیش از نمونه جدیدی از رفتار عجیب او در رسانه های اجتماعی نبود. همانطور که پیش از این توسط خبرنگاران ادعا شده بود ، این مهندس در واقع یک همسر سه نفری با همسر سابق جانی دپ ، آمبر هرد و مدل کارا دلووین را در خانه بازیگر لس آنجلس داشت در حالی که این دو هنوز ازدواج کرده بودند. موسک اخیراً این شایعات را کنار گذاشته است ، اما این “افشاگری” جدید در رابطه با گیتس 64 ساله نیز مردم را در شک و تردید قرار داده است.

“بنابراین شما می گویید که شایعات سه گانه گیتس ، مشک ، بزوس اکنون دروغ است ؟!” ، یکی دیگر از کاربران رسانه های اجتماعی با شوخی گفت. در همین حال ، دیگران ، در پی یافتن پیوندی عاشقانه بین طراح تسلا و نزدیك جفری اپستین ، غیزلاین ماكسول ، كه هم اكنون در رابطه با اتهامات نظافت دختران زیر سن قانونی برای سرمایه دار ، در انتظار دادگاه است. مانند همیشه مواردی که در پست های رسانه های اجتماعی مشک وجود دارد ، فرصت برای یادداشت ها و شوخی ها بی پایان به نظر می رسد.