در حالی که پلیس کشته می شود ، آتلانتا برخاست – و سیاتل جامد می شود

در حالی که پلیس کشته می شود ، آتلانتا برخاست – و سیاتل جامد می شود

عصبانیت در آتلانتا به عنوان پلیس پلیس ریشارد بروکس را می کشد. به روزرسانی از منطقه خودمختار Capitol Hill. اعتراضات فرهنگ ورزش به کافرنیک تغییر می کند

در این قسمت از By Anyansans میزبان های لازم Seon Blackmon و Jacquie Luqman توسط مجری مستقر در آتلانتا به این برنامه پیوسته اند مونیکا جانسون به صحبت در مورد پیرامون کشته شدن پلیس از ریشارد بروکس این هفته ، چرا به نظر می رسد که تلاش سیاستمداران سیاهپوست و صاحبان مشاغل در آتلانتا برای آرام کردن معترضین ، ناکام است ، و به همین دلیل شلیک چند افسر و استعفای رئیس پلیس آتلانتا بعید به نظر می رسد که خشم مردم را فرو بکشد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند جین برشسردبیر LiberationNews.org ، برای ارائه به روزرسانی در مورد منطقه خودمختار کپیتول هیل در سیاتل ، چگونگی گزارش رسانه های اصلی در مورد قیام به سبک اشغال و نشان دادن خواسته های جنبش در آنجا.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند نیت والاس، میزبان پادکست ورزشی Rep Spin ، برای صحبت در مورد تغییر سریع درک عمومی به نفع حق اعتراض کالین کاپرنیک ، بحث و گفتگو در بین بازیکنان NBA در مورد عدم بازگشایی لیگ همانطور که در ابتدا با توجه به قیام مداوم برای زندگی سیاه برنامه ریزی شده بود. ، و تأثیر این لحظه سیاسی بر جنبش حذف پرچم کنفدراسیون از مدارس Deep South.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند جمارل توماسبه عنوان همکار میزبان رضایت سیاسی در رادیو اسپوتنیک و میزبان پادکست The Progressive Soapbox برای گفتگو درمورد تصمیم اصلی دیوان عالی به نفع گسترش حمایت از حقوق مدنی به جامعه LGBT ، واکنش بین المللی علیه آمریکا در پی ظهور ادامه تروریسم نژادپرستانه پلیس و یک نارسایی تاریخی در سلامت عمومی ، و اینکه چرا جو بایدن با انتصاب کمالا هریس به عنوان کاندیدای معاون ریاست جمهوری خود نمایانگر پیشرفت برای جوامع سیاه نیست.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم