در حالی که میچ مک کانل سریع سنا را رأی می دهد با پرداخت 2000 دلار چک محرک ، توئیتر کنید

در حالی که میچ مک کانل سریع سنا را رأی می دهد با پرداخت 2000 دلار چک محرک ، توئیتر کنید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پیش از این ، چاک شومر ، رهبر اقلیت های دموکراتیک سناتور و برنی سندرز ، سناتور برنی سندرز ، رای گیری سریع در مورد بسته محرک ویروس کرونا را پیشنهاد داده بودند تا مبلغ اولیه 600 دلار پرداخت مستقیم به افراد را به 2 هزار دلار افزایش دهند.

در حالی که میچ مک کانل رهبر اکثریت سنای جمهوری خواه برای جلوگیری از رای گیری سریع سنا در مورد پرداخت 2000 دلار کمک مستقیم به ویروس کرونا به افراد ، شهروندان اینترنتی با عصبانیت منفجر شدند ، از 78 ساله خواستند “قلب داشته باشد” و هشدار داد که تصمیم وی می تواند ببیند او در عوض به یک رهبر اقلیت تبدیل شود.

مک کانل با بیان اینکه سنا بعداً به موضوع افزایش مستقیم پرداخت به افراد خواهد پرداخت ، تمایلی به قرار دادن چک های 2000 دلاری که قبلاً توسط مجلس تصویب شده بود ، سریعاً مورد بررسی قرار نگرفت. در عوض ، وی حذف بخش 230 و صحت انتخابات را مورد توجه قرار داد.

ابتکار تصویب سریع محرک افزایش یافته توسط رهبر اقلیت دموکرات چاک شومر و همراه با سناتور برنی سندرز مطرح شد ، زیرا وی قبلاً متعهد شد تا زمان تأیید وتوی ترامپ در لایحه دفاع تا زمانی که 2000 دلار تصویب نشود رای را به تأخیر می اندازد.

این تصمیم مک کانل موجی از خشم را در سراسر توییتر ایجاد کرد و صدها کاربر نام او را به همراه هشتگ های “کنتاکی” ، “کنتاکیان” ، “# محرک بررسی” و “سنا” به سمت روند جهانی حرکت دادند.

این اقدام مک کانل برای بسیاری تعجب آور نبود.

به نظر می رسد برای برخی ، تصمیم رهبر اکثریت سنا به رأی گیری در آیند election انتخابات دور دوم گرجستان که اکثریت سیاسی در دولت ایالات متحده را برای 2 سال آینده تعریف می کند ، وضوح بیشتری می بخشد.

دیگران به سرعت خشم خود را به الگوهای رفتاری تبدیل کردند.

پیش از این ، بسته جدید امداد ویروس کرونا در مجلس با اکثریت 2/3 آرا was تصویب شد ، زیرا رئیس جمهور روز یکشنبه لایحه 2،3 تریلیون دلار تخفیف COVID و بودجه دولت را امضا کرد ، بعداً با توئیتر مبلغ 600 دلار را “مضحکانه کم” دانست “