در حالی که صندوق های فدرال ناشناس در شهرهای بیشتری مستقر می شوند ، سطوح فاشیسم پنهان ایالات متحده قرار دارند

در حالی که صندوق های فدرال ناشناس در شهرهای بیشتری مستقر می شوند ، سطوح فاشیسم پنهان ایالات متحده قرار دارند

تظاهرات معترضین با حمله به پوستهای نقاب دار قیام کرد. نفت در پشت بحران سیاسی در گویان؛ در اثر عدم تحقق دولت ، میلیون ها نفر برای از دست دادن شغل ، خانه و مراقبت از کودکان

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند میشا لیتواک، یک سازمان کارگر مستقر در پورتلند ، اورگان ، برای صحبت در مورد اعتراض عمومی بر سر مأموران فدرال ناشناس که معترضین را در پورتلند ضبط کرده و آنها را در وانتهای اجاره ای بدون مارک شلاق می زند ، چگونگی درخواست شهردار تاد ویلر (همانطور که هنوز برآورده نشده است) خواست که ماموران را ترک کنند. عدم توانایی یا عدم تمایل به محافظت از ساکنان پورتلند را نشان می دهد ، و به نظر می رسد چرا معترضین به زودی نمی توانند از خیابانها خارج شوند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند تامانیشا جان، دکتری کاندیدای دانشگاه بین المللی فلوریدا در حال مطالعه شرکت های چند ملیتی در کارائیب ، تا در مورد بحران سیاسی جاری گویان صحبت کند ، زیرا رئیس جمهور گویان از کناره گیری از سمت خود منصرف می شود ، چگونگی تلاش ایالات متحده برای بی ثبات ساختن ونزوئلا از طریق همسایگان منطقه ای باعث ورود به چشم انداز سیاسی گویان و چگونگی آن می شود. اکتشاف اخیر سپرده های نفتی گسترده در انتخابات ریاست جمهوری مورد مناقشه مارس ، مخاطرات را بالا برد.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند دکتر جک راسموس، اقتصاددان ، مجری نمایش رادیویی ، و نویسنده “Scourge of Neoliberalism” برای گفتگو در مورد آخرین مقاله خود “چه چیزی پیش می رود” ، چرا ما از نظر آینده سلامت عمومی کشور در چنین شرایط بحرانی قرار داریم. توسعه اقتصادی ، و اینکه بیکاری بی حد و حصر ، اخراج و عدم مراقبت از کودکان چگونه می تواند به سرعت در یک افسردگی قرار بگیرد.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند بن نورتون، یک روزنامه نگار ، دستیار ویراستار Grayzone ، و تهیه کننده و همرزم پادکست Modb Rebels ، در مورد این که چرا اعلامیه جان جان کاسیچ ، فرماندار جمهوریخواه سابق اوهایو ، در کنوانسیون دموکراتیک صحبت خواهد کرد ، حاکی از آن است. تفاوت عملی بین دو حزب اصلی ، چرا جشن کاهش یافته دولت امسال نیکاراگوئه از 41 سالگی انقلاب ساندینیستا در سال جاری ، نشان از بی نظمی بودن پوشش رسانه های اصلی کشور تحت رهبری سوسیالیست ، و ارتباطات مهم بین راست افراطی ایالات متحده است. رژیم های بدون پشتوانه در خارج از کشور و ظهور فاشیسم در خانه.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم