در حالی که سرکوب دولت ایالات متحده به هندوراس رسیده است ، محرک صحبت می کند

در حالی که سرکوب دولت ایالات متحده به هندوراس رسیده است ، محرک صحبت می کند

برکناری ترامپ از مذاکرات باعث وحشت می شود. بحث VP نوید واکنش امپریالیستی را می دهد. هفته بین المللی ضد امپریالیستی مبارزه مشترک را جشن می گیرد.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند دیوید شولتز، استاد علوم سیاسی در دانشگاه Hamline ، برای بحث در مورد توقف ناگهانی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ در مذاکرات با دموکرات ها در مورد دور بعدی محرک ویروس کرونا ، آیا خانواده های کارگر می توانند انتظار داشته باشند که یک دلار دیگر 1200 دلار قبل از ماه نوامبر بررسی کنند و یا یک گزارش جدید نشان می دهد که تحت ترامپ دولت آمریكا نیمی از تریلیون دلار برای شركتهایی كه 200000 شغل خود را به خارج از كشور واگذار كرده اند ، كمك كرد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی با میزبان Breakthrough News همراه می شوند مونیکا کروز برای پیش نمایش بحث معاون رئیس جمهور و بحث در مورد پویایی هایی که می توان انتظار داشت در مسابقه اسپارینگ امشب بین جامعه بین کامال هریس “پلیس برتر” خود توصیف شده و مایک پنس معاون رئیس جناح راست ، برگزار شود.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند تونده اوزازوا، هماهنگ کننده شبکه اتحاد سیاه برای صلح ایالات متحده خارج از آفریقا ، برای بحث در مورد هفته بین المللی مبارزه ضد امپریالیستی ، و رابطه تهدیدهای ایجاد شده برای تعیین سرنوشت ملی و اقتصادی در آفریقا و آسیا توسط AFRICOM ارتش ایالات متحده و فرماندهی هند و اقیانوس آرام.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند دکتر Adrienne Pine، دانشیار انسان شناسی در دانشگاه آمریكا و سردبیر كتاب جدید “پناهندگی برای فروش: سود و اعتراض در صنعت مهاجرت” ، برای بحث در مورد سرکوب گواتمالا برای کاروان مهاجر از هندوراس ، چگونگی دولت ایالات متحده تحت اوباما و ترامپ شرایط اسفباری را ایجاد کرد که بسیاری از هندورایی ها سعی کرده اند حتی قبل از همه گیری ویروس کرونا از آن فرار کنند و چرا همبستگی بین المللی مستقیم ترین راه برای آزادی برای جوامع فقیر ، کارگر و تحت ستم در همه جا است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم