در حالی که دولت ایالات متحده برای محاصره تشکیلات خودگردان فلسطین و ونزوئلا تلاش نمی کند ، در خانه امدادی نیست

در حالی که دولت ایالات متحده برای محاصره تشکیلات خودگردان فلسطین و ونزوئلا تلاش نمی کند ، در خانه امدادی نیست

DOJ می گوید NYC “صلاحیت آنارشیست” ؛ پامپئو در تور تغییر رژیم از ونزوئلا محافل می کند. ایالات متحده خواستار عادی سازی اسرائیل برای تخفیف تحریم ها است

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان و ژاکی به آنها پیوستند کی پریتسکر، یک روزنامه نگار با BreakThrough News ، برای گفتگو در مورد افشاگری های جدید مبنی بر شنود تلفنی وزارت معاهده تلفنی بین معترضین پورتلند ، سرکوب مداوم پلیس محلی ، آژانس های پلیس فدرال و سیاستمداران در مورد اعتراضات علیه خشونت پلیس و چگونگی اطمینان روزنامه نگاران مستقل ” رسانه های شرکتی انحصاری در پوشش جنبش مداوم علیه ترور پلیس ندارند.

در بخش دوم ، محقق و کارائیب به شان و ژکی پیوستند تمانیشا جان برای بحث در مورد گشت های مشترک نظامی ایالات متحده و گویان در میان تور گردباد مایک پمپئو در همسایگان ونزوئلا ، اینکه چرا دولت ایالات متحده ممکن است به دنبال بهره برداری از اختلافات مرزی طولانی مدت بین ونزوئلا و گویان باشد ، و چرا “ترفند آشکار” پمپئو برای “مجبور کردن مداخله گر آمریکا” اهداف در منطقه “بعید به نظر می رسد که با اظهارات خود در مورد تحقیر سرمایه گذاری چین در منطقه موفق شود.

در بخش سوم ، روزنامه نگار و فیلمساز به شان و ژاکی پیوستند دن کوهن صحبت در مورد امتناع تشکیلات خودگردان فلسطین از ریاست جلسات اتحادیه عرب در اعتراض به تحمل اتحادیه نسبت به کشورهای عضو که به دنبال عادی سازی روابط با اسرائیل هستند ، آیا مذاکرات بین حماس و فتح می تواند منجر به آشتی واقعی شود و پویایی های ژئوپلیتیکی موجود در کارزار مشروعیت بخشیدن به اشغال اسرائیل.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند موریس کوک، بنیانگذار خدمت به شهر خود ، برای صحبت در مورد “تبانی” بین پلیس و دادگاهها که با اعلام وضعیت اضطراری اداره پلیس لوئیزویل پیش از تصمیم قریب الوقوع در مورد افسران پلیس که برونا تیلور را کشتند ، چرا سوابق تاریخی نشان می دهد که سیستم قضایی مدتهاست که مانعی برای آزادی جوامع سیاه پوست است و به نظر می رسد که “حداکثر سود” ریشه عدم موفقیت مقامات محلی در واشنگتن دی سی در پرداختن به مسائل اجتماعی ، اقتصادی است. ، یا بحران مسکن در شهر.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]