در حالی که ترامپ در میان همه گیری ها از WHO خارج می شود ، شورش روی آورد به انقلاب

در حالی که ترامپ در میان همه گیری ها از WHO خارج می شود ، شورش روی آورد به انقلاب

ترامپ را از WHO خارج می کند؛ با توجه به جنایات جنگی ، انگلیس فروش سلاح را به سعودی ها از سر می گیرد. چرا اینتل ایالات متحده در حال سقوط برای “Bountygate” نیست.

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند دکتر مارگارت گل، بنیانگذار مدیر مقاومت مردمی کمپین بهداشت بیش از سود برای همه ، برای گفتگو درمورد تصمیم رئیس جمهور ترامپ مبنی بر تهدیدات حذف آمریکا از سازمان بهداشت جهانی ، نقش اساسی که WHO در مقابله با تهدیدات جمعی ایفا کرده است سلامت انسان ، و چرا عدم پاسخ دولت به این بیماری نشان می دهد که ایالات متحده به “دولت شکست خورده” تبدیل شده است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند احمد کابلویک روزنامه نگار مستقر در انگلستان با PressTV و فیلمساز که مستند اخیر او “ونزوئلا: کودتای ناکام” را می توان در فیس بوک و یوتیوب یافت ، در مورد چهره دولت انگلیس در مورد ممنوعیت فروش اسلحه به عربستان سعودی ، چگونگی سیا ، MI6 ، و اطلاعات عربستان سعودی توطئه کردند تا راهی برای “بازپس گیری” در قالب اقدامات تروریستی توسط جهادیان سلفی در شهرهای انگلیس و آمریکایی فراهم کنند و چرا دولت انگلیس همچنان به تدبیر وفادارانه سیاست خارجی ایالات متحده را تصویب می کند.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند گرت پورتر، یک مورخ ، روزنامه نگار ، پوشش دهنده امنیت ملی و نویسنده کتاب “بحران تولیدی: داستان بی حد و حصر ایران ترسناک هسته ای ایران” ، برای گفتگو درباره روایتی که به سرعت درهم می خورد ، روسیه را متهم کرد که پرداخت طالبان را برای کشتن سربازان آمریکایی متهم می کند ، چرا جریان اصلی رسانه ها تمایل دارند ادعاهای “مقامات ناشناس اطلاعاتی آمریكا” را از نظر ارزش دریافت كنند ، و به نظر می رسد چرا این داستان به عنوان بخشی از یك راهبرد هماهنگ برای پایان دادن به پایان جنگ در افغانستان كشته شده است.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند یوجین پوریار، میزبان خبرهای Breakthrough News و نویسنده کتاب Shackled and Chained: Incarkeration Mass در آمریکای سرمایه داری ، در مورد تحلیل اخیر خود در مورد قیام ملی علیه وحشیگری پلیس ، “از شورش تا انقلاب” صحبت کرد ، چرا عدم تحرک آشکار دولت آمریکا و طبقه حاکم به موجی از رادیکال شدن منجر می شود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم