در حالی که ترامپ ادامه بازی سرزنش چین را برعهده دارد ، ایالات متحده به رکورد بیکاری رفت

در حالی که ترامپ ادامه بازی سرزنش چین را برعهده دارد ، ایالات متحده به رکورد بیکاری رفت

سران ایالات متحده برای بیکاری رکورددار؛ پس از متحدین توطئه آزمایشگاه ووهان ، ایالات متحده دنده ها را تغییر می دهد. اپوزیسیون ونزوئلا بعد از یورش ، صفوف را بست

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Seon Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند تودی گلدبرگرئیس کمیته ملی مشاغل برای همه شبکه و پروفسور امرییتا سیاست های اجتماعی در دانشگاه آدلفی ، در مورد گمانه زنی های مشاوران ارشد اقتصادی ترامپ صحبت کرد که بیکاری ماه آینده می تواند به 20٪ برسد ، چرا این آمار احتمالاً تعداد واقعی بیکاری را دست کم می گیرد ، و چرا؟ اشتغال کامل نه تنها امکان پذیر بلکه ضروری است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به جانبازان جانبازان صلح برای معاون صلح پیوستند مایک وونگ برای گفتگو در مورد متحدین متعدد ایالات متحده که نظریه توطئه ترامپ را رد می کنند مبنی بر این که کورو ویروس در یک آزمایشگاه ووهان سرچشمه گرفته است ، پیامدهای ژئوپلیتیکی آلمان و عدم تمایل استرالیا برای پیشبرد برنامه های ضد اطلاعاتی ، و آخرین تلاش وزارت امور خارجه برای محکوم کردن سرزنش COVID-19 در. چین

در بخش سوم ، شان و ژاکی به تحلیلگر خبری اسپوتنیک و تهیه کننده مورد نیاز By Any Mans ملحق می شوند ویت رید درمورد این خبر که دو نفر از مشاوران ارشد مخالف ونزوئلا ، خوان گوآیدو ، در میان احتمالات تلاش ناکام هفته گذشته برای ربودن رئیس جمهور ونزوئلا ، نیکولاس مادورو ، استعفا داده اند ، چرا تقریباً مسلم است که دولت آمریکا دانش قبلی را در این زمینه داشته است. این توطئه ، و چرا تلاش رهبران مخالف ایالات متحده ، کلمبیا و ونزوئلا برای فاصله گرفتن از این عملیات با افزایش شک و تردید مشاهده می شود.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دکتر جرالد هورن، جان جی و ربکا مورس استاد تاریخ و مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه هیوستون ، برای صحبت در مورد فشار ترامپ برای بازگشایی اقتصاد به دلیل ادامه ویروس به ویران کردن کشور و کاخ سفید ، چرا اقدامات اخیر دولت آمریکا در داخل و خارج از کشور نوعی “برده داری نوین” و اهمیت میراث بین المللی گرای جان براون و WEB Du Bois را در مبارزات مداوم برای رهایی از استعمارگران-استعمارگر برانگیخته است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم