در توییتر از میان گمانه زنی هایی که رهول گاندی مجدداً به عنوان رئیس حزب کنگره منصوب خواهد شد ، یادداشت شد

در توییتر از میان گمانه زنی هایی که رهول گاندی مجدداً به عنوان رئیس حزب کنگره منصوب خواهد شد ، یادداشت شد

هند

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): به زودی پس از نتایج انتخابات عمومی سال 2019 ، رهول گاندی رئیس حزب کنگره هند از سمت خود استعفا داد و مسئولیت عملکرد ضعیف این حزب را بر عهده گرفت. مادر وی ، جانبدار حزب کنگره ، سونیا گاندی ، تنها پس از ترغیب اعضای دیگر حزب ، به عنوان رئیس جمهور موقت مسئولیت این مسئولیت را به عهده گرفت.

در حالی که جلسه کمیته کاری کنگره برای بحث در مورد اغتشاش رهبری در دست گرفتن حزب اصلی مخالف هند در حال انجام است ، افراد در توییتر نسبت به گمانه زنی ها مبنی بر احیاء رهبر پیشین حزب سابق ، رهول گاندی ، واکنش های خنده دار به اشتراک می گذارند.

بسیاری از کاربران توییتر که در مورد این موضوع اظهار نظر می کنند ، شامل نوبت های زیرکانه ای هستند که به نوبه خود از سرگرم کننده بودن نوبت حوادث هستند.

در حالی که چندین نماینده کنگره مشتاقانه دیدند که رهول گاندی دوباره به عنوان رئیس حزب ، برخی از شهروندان شهروند فرصتی را برای تفریح ​​در این سیاستمدار فراهم کردند ، گفتند که حتی رقیب اصلی حزب ، حزب حاکم BJP ، می خواهد که رهول گاندی رئیس جمهور حزب شود.

بخشی از 23 رهبر کلیدی حزب کنگره خواستار تغییر در رهبری در یک یادداشت مخالف هستند و این گمانه زنی ها را برانگیخته است که سونیا گاندی ، رئیس کنونی کنگره ، ممکن است کناره گیری کند.

رئیس جمهور ایالت راجستان ، اشوک گهلو ، روز یکشنبه گفت که اگر مادرش ، سونیا گاندی ، رئیس حزب ، از سمت خود کنار بماند ، قرار است رئیس جمهور گاندی مسئولیت این حزب را به عهده بگیرد.

شهروندان و سیاستمداران موافقت کردند و در حمایت از رهبر بیرون آمدند و او را به عنوان امید حزب معرفی کردند.

avkanî

کنگره ملی هند در انتخابات پارلمانی 2019 به کمتر از 50 کرسی کاهش یافت. این حزب حتی به دلیل استحکام کم ، نتوانست جایگاه رهبر مخالف را تأمین کند.

سپس سوالات متعددی در مورد مسائل مربوط به رهبری با حزب مطرح شد ، که حزب حاکم برهاتیا جناتا (BJP) حزب کنگره را سازمانی می نامد که در سیاست های سلسله انگیز است.

در جدیدترین بخش ، بخشی از حزب کنگره ابراز داشته است که باید یک حزب رهبری خانواده غیر گاندی برای این حزب برگزار شود ، برخی دیگر وفادار خانواده قوی گاندی باشند.