در اینجا می آید منجی: دعا مانتیس می کشد و می خورد قاتل هورنت در فیلم گرافیکی

در اینجا می آید منجی: دعا مانتیس می کشد و می خورد قاتل هورنت در فیلم گرافیکی

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پیش از این ، کاربران اینترنت با ویدئویی مبنی بر قتل خنده دار “شاخ قتل” ، قتل یک موش ناتوان ، بخصوص در میان هشدارهای جدید مبنی بر ورود این هورنت های مستقر در آسیا ، به طور جمعی دفع شدند. شهروندان گمان نمی کردند که یک فیلم وحشتناک تر در مورد اراذل و اوباش اشکال در راه است.

هنگامی که گزارش ها ادعا می کنند که این حشرات تهاجمی به ایالات متحده رسیده اند ، یک فیلم ترسناک نشان می دهد که یک مانتوی دعا در حال بلعیدن یک “شاخ قتل” که دفع اینترنت می شود ، ظاهر شد.

علیرغم این که ویدیوی جدید حتی بیشتر از آنکه با ماوس ناهنجار باشد ، شهروندان به طرز عجیبی مشتاق می شوند ، قادر به متوقف کردن تماشای بارها و بارها چگونگی خوردن شاخ های نماز خواندن شاخ نیستند.

خطر حمله شاخ قتل به ایالات متحده توسط رسانه های آمریکایی مورد تعدیل قرار گرفته است ، در حالی که وزارت کشاورزی ایالت واشنگتن (WSDA) درباره تهدیدات مربوط به “کشاورزی و سیستم های کشاورزی” ایالات متحده هشدار داده است ، زیرا زنبورها قادر به از بین بردن یک زنبور عسل هستند. “در عرض چند ساعت”.

سرچشمه گرفته از جنگلهای آسیای شرقی ، شاخهای غول پیکر قتل می توانند به 5 سانتی متر برسند. آنها یک استینگر بزرگ با یک سم دردناک دارند که می تواند گوشت انسان را حل کند.

بلافاصله ، کاربران ناراحت به خاطر قتل موش ضعیف از هورن ناراحت شدند و در حالی که احساس ناراحتی می کنند از این بابت شکارچی ناراحت هستند.

برخی اظهار داشتند كه آمریكا باید یك دسته از مانتوهای آماده برای حمله به هورنت را در اختیار داشته باشد ، گویا نبرد فاجعه آمیز دیگری چیزی است كه سال 2020 فاقد آن است.

برخی سعی کردند با شوخی های الگوی رفتاری بیش از حد فیلم را خراب کنند.