در انتخابات قبل ، هر دو حزب چین را مقصر می دانند و کمی پیشنهاد می دهند

در انتخابات قبل ، هر دو حزب چین را مقصر می دانند و کمی پیشنهاد می دهند

بازی سرزنش چین در مجمع جهانی بهداشت ادامه دارد. مخفی کردن UI به پلیس اجازه می دهد تا آیفون ها را کرک کند. در میان همه گیری ، کارگران به محرک نیاز دارند

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند گرگ شوپاک، معلم مطالعات رسانه ای در دانشگاه گولف-هامبر در تورنتو و نویسنده کتاب “داستان اشتباه: فلسطین ، اسرائیل و رسانه ها” برای گفتگو درباره مقاله جدید خود در مورد “FAIR” ، گفت: “شرکت های بزرگ رسانه ای مرحله را برای جنگ جدید سرد با چین ، “تلاش مداوم دولت ترامپ برای جبران سرزنش این بیماری همه گیر به چین و سازمان بهداشت جهانی و جایی که نقاشی اخیر او در مورد میت رامنی چین به عنوان” منحصر به فرد غارتگرانه “متناسب با تاریخ قرنها” است. نژاد پرستی خطر زرد در ایالات متحده.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به تکنسین پیوسته اند کریس گارافا صحبت در مورد این حقیقت که سازمان های اجرای قانون از یک نرم افزار جدید برای ضبط آیفون های آمریکایی ها با ضبط رمزهای عبور خود استفاده می کنند ، این به معنای اعتبار اپل از نظر حقوق حفظ حریم خصوصی چیست و چگونه توسعه دهندگان نرم افزار و ادارات پلیس از توافق های عدم افشای استفاده می کنند. پنهان کردن این فناوری از بین عموم.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند دکتر جک راسموس، اقتصاددان ، مجری برنامه های رادیویی و نویسنده “Scourge of Neoliberalism” برای گفتگو درباره اصرار رئیس فدرال رزرو جروم پاول مبنی بر اینكه كنگره باید برای ارائه محركهای بیشتر در طول حضور اخیر خود در 60 دقیقه اقدام كند ، چگونگی از دست رفتن مراقبت های بهداشتی تقریباً نصف است. از 45 میلیون غرفه اخیراً بیکار برای سوق دادن این سیستم به آستانه ، و چرا هر دو طرف هنوز از در نظر گرفتن مدیکر برای همه امتناع می ورزند ، حتی اگر این تنها راه حل واقعی برای بحران در حال ظهور مراقبت های بهداشتی است.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند براندون ساتون، میزبان پادکست گفتمان ، برای گفتگو در مورد مکان های جدید فیلم های “نبرد” در اینستاگرام در موج دلتنگی که بسیاری از آنها در هنگام وقوع آن تجربه می کنند ، چگونگی استفاده اوباما از این لحظه فرهنگی بی نظیر را به عنوان بسیاری از آمریکایی ها مسلح می کند – خسته از برخورد فاجعه آمیز ترامپ. اپیدمی ملی – می خواهیم به روزهای بهتر برگردیم ، و اینکه چگونه “برون سپاری” تاریخ سیاسی ما به یک دستگاه رسانه ای جمعی سرمایه داری ، بسیاری از ما را در معرض اساطیر امپریالیسم قرار داده است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم