در اتومبیل داغ شما گیر افتاده است

در اتومبیل داغ شما گیر افتاده است

در قسمت امروز The Backstory ، مجری برنامه لی استراناهان درباره وقایع جاری بحث کرد ، از جمله CNN که شامل چندین پرونده قضایی ایالتی در مقابل دادگاه عالی و اعدام فدرال براندون برنارد است.

میهمانان
تیم کانوا – فعال سیاسی ، استاد حقوق | انتخابات 2020 ، هنر سرقت ، و دادگاه دادگاه عالی تگزاس
کاردول لینچ – Bitcoin Enthusiast ، میزبان پادکست | بیت کوین ، ارز رمزنگاری شده و آینده بیت کوین چیست
شین استراناهان – میزبان خطاهای خطا | بشقاب پرنده ها ، استقلال سیاسی و شخص سال

در ساعت اول ، لی با تیم حقوق Can Timova درمورد دیدگاه هایش در مورد انتخابات سال 2020 ، اینکه چگونه سیاست بر حرفه معلمی تأثیرگذار بوده است و قدرت قدرت در دوره COVID-19 صحبت کرده است. تیم در مورد نظرات خود در مورد تقلب در انتخابات در انتخابات سال 2020 صحبت کرد و آن را با کنگره مقایسه کرد. میزبان لی و تیم در مورد احتمال رسیدگی به این دادخواست توسط دیوان عالی صحبت کردند.

در ساعت دوم ، لی با کاردول لینچ در مورد زندگی در استرالیا قبل و بعد از COVID-19 ، ارز رمزنگاری شده و بیت کوین و چگونگی شباهت بیت کوین به طلا صحبت کرد. کاردول در مورد معرفی قبلی خود در بیت کوین و سرعت کسب ارزش بیت کوین بحث کرد.

مجری خطوط خطا ، شین استراناهان به این برنامه پیوست و اخبار اخیر فدراسیون کهکشانی در فضا را با اطلاع رئیس جمهور ترامپ ، نمایش یکپارچه ها در سراسر کشور و افکار شین در مورد انتخابات سال 2020 مورد بحث قرار داد. شین در مورد دیدگاه های خود در مورد انتخابات و اینکه ترامپ به یک معنا تسلیم شده است صحبت کرد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم