دروغ ، بازپرداخت ، خشونت پشت جنگ با بال راست بر فقیر و زن

دروغ ، بازپرداخت ، خشونت پشت جنگ با بال راست بر فقیر و زن

“جین رو” فاش كرد كه لابی ضد سقط جنین او را پرداخت كرد؛ صدها کارگر مزرعه WA اعتصاب کردند. خودگردان فلسطین روابط خود را با اسرائیل و آمریکا قطع می کند

در این اپیزود از Any Anyans Nets میزبان های لازم ، شان بلکون و ژاکی لوقمن به آنها ملحق شده اند جنی براونمجری برنامه “آزادی زنانه ملی” و نویسنده “بدون عذرخواهی: مبارزه با سقط جنین اکنون” ، برای گفتگو در مورد اعتراف در بستری که توسط زن مشهور به “جین رو” از پرونده تاریخی روبرو و وید دیوان عالی دادگاه بود ، به وی پرداخت شد. فعالان ضد سقط جنین برای انصراف از سمت خود ، پیامدهای سیاسی برعکس او و این افشاگری جدید ، و ارتباطات گسترده تر بین جنبش انجیلی و حمله قانونی در مورد حقوق زنان در جریان است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند ادگار فرانکس، مدیر سیاسی و کمپین ایالتی واشنگتن در Familias Unidas por la Justicia ، برای گفتگو در مورد صدها کارگر مزرعه که در حال حاضر در اعتصاب به دلیل کمبود PPE کافی و پرداخت خطر در دره Yakima ، واشنگتن ، صحبت می کنند ، چگونه این اعتصاب را از یک تعداد انگشت شماری از اقدامات متفاوت به تلاش منطقه ای برای خاموش کردن شش تجارت تجاری و چگونگی اعتصاب فعلی تجدید کارگران مزرعه برای عدالت در 35 سال پیش آغاز شده است.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند دکتر رمزی بارود، نویسنده ، مقاله نویس سندیکای ، ویراستار فلسطین Chronicle & پژوهشگر ارشد در مرکز اسلام و امور جهانی ، برای گفتگو در مورد اعلامیه اخیر مبنی بر این که خودگردان فلسطین با توجه به شرایط موجود ، روابط و روابط امنیتی با ایالات متحده و اسرائیل را در حال قطع است. تصمیم اسرائیل برای خرد کردن معاهدات قبلی با فلسطینی ها و به طور رسمی ضمیمه کردن بخش هایی از کشور اشغالی ، تاریخچه استعمار اسرائیل از کرانه باختری ، و تاریخ طولانی جو بایدن از پشتیبانی تهاجمی از اشغال اسرائیل.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به یک فعال و استراتژیست سیاسی جورجیا پیوستند استیسی هاپکینز صحبت در مورد تلاش های جمهوری خواهان برای خنثی کردن رای گیری از طریق نامه پستی ، عدم موفقیت گسترده سیستم سیاسی برای تضمین حق رأی ، و اینکه آیا این امر می تواند واقع بینانه یا امکان پذیر باشد که ریاست جمهوری بایدن را از چپ کنترل کند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم