درام ماهیگیری پس از Brexit ، بحران مهاجرت ایالات متحده و چین

درام ماهیگیری پس از Brexit ، بحران مهاجرت ایالات متحده و چین

در قسمت امروز The Backstory ، مجری برنامه لی استراناهان و مجری برنامه John Kiriakou درباره وقایع جاری ، از جمله محمد نشید ، رئیس جمهور سابق مالدیو که روز پنجشنبه در انفجار خارج از خانه خانوادگی خود زخمی شد ، بحث کردند و قانونگذاران در کارولینای جنوبی قانونی را تصویب کردند که منجر به مرگ با شلیک می شود جوخه ها گزینه قانونی برای مجرمان سرمایه است.

میهمانان

پیتر الیور – خبرنگار اروپایی RT و خبرنگار اروپایی اسپوتنیک | جزیره جرسی و ثبت اختراع واکسن

مارک کریکوریان – مدیر اجرایی مرکز مطالعات مهاجرت | مهاجرت م Educationثر بر تحصیلات ، هزینه مهاجرت غیرقانونی ، و برای اجرای مرزها “برتری طلبان سفید” خوانده می شوند

کالب موپین – سخنران ، نویسنده ، تحلیلگر سیاسی و نویسنده | چین ، زندان و انقلاب فرهنگی چین

در همان ساعت اول ، لی و جان با پیتر الیور در مورد اختلاف اختراع واکسن در آلمان و انگلیس به دلیل اختلافات پس از Brexit ، جنگنده های جنگی را به جزیره جرسی ارسال کردند. پیتر در مورد دولت بایدن و دولت مرکل در آلمان در مورد اختراعات واکسن اختلاف نظر داشت.

لی و جان با مارک کریکوریان در مورد سیاست مرزهای آزاد دموکرات ها ، افزایش مرزها و شهرهای مقدس به گفتگو پرداختند. مارک در مورد هزینه آموزش مهاجران غیرقانونی در مقابل هزینه تحصیل آمریکایی های بومی صحبت کرد. مارک در مورد امتناع دموکرات ها از بحث در مورد اجرای مرز صحبت کرد.

در ساعت دوم ، لی و جان با کالب موپین درباره تاریخ چین ، مارکسیسم و ​​سوسیالیسم صحبت کردند. کالب در مورد پیشرفت های چین طی سال های گذشته و سیستم مالیات در چین صحبت کرد. کالب در مورد مشکل زندانیی جمعی در آمریکا و سیاست بایدن برای عفو زندانیان صحبت کرد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم