دانشگاههای شرکتی آسانژ هرینگ آغاز می شود ؛ رابطه ترامپ با ارتش آمریکا

دانشگاههای شرکتی آسانژ هرینگ آغاز می شود ؛ رابطه ترامپ با ارتش آمریکا

آیا دانشگاه ها محل تولید شرکت های آمریکایی شده اند؟ آیا الگوی آموزش در واقع با رویای آمریکایی برابر است؟

دیوید شولتز، استاد علوم سیاسی در دانشگاه Hamline. او نویسنده مقاله “ریاست جمهوری Swing States: Why Only Ten Matter” است و اخیراً برای Counterpunch درباره covid-19 و قرار گرفتن در معرض پوسیدگی شرکت در قلب سیستم دانشگاهی ما نوشت. ما از آوریل گزارش هایی در مورد اعزام دانشجویان به خانه با بازپرداخت جزئی برای اتاق و اتاق داشتیم ، اما بدون هیچ گونه تعطیلی شهریه. آنها چقدر این را توجیه می کنند ، وقتی که آنها در دهه های گذشته صرفاً بیش از دوره های شما ، اما در مورد شبکه ، ارتباطات و “تجربه” ، برای بازآفرینی دانشگاه صرف کرده اند؟

پاتریک دی. اندرسون، استادیار مدعو فلسفه در دانشگاه ایالتی گرند ولی ، همکار گزارش سیاه برنامه و مدیر مسئول کتابشناسی ویکی لیکس ، برای بحث در مورد دادگاه استرداد جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس ، که پیش بینی می شود چهار زمان داشته باشد ، به ما پیوست. هفته ها اتهامات ایالات متحده تقریباً كلی اتهاماتی است كه آسانژ قانون جاسوسی آمریكا را نقض كرده است.

تد رالستون نویس ، کاریکاتوریست تحریریه و نویسنده سندیکا ، به ما پیوست تا در مورد این محور سیاسی که طی هفته گذشته لیبرال ها ، محافظه کاران ، ژنرال ها ، منابع ناشناس ، مکنده ها و رسانه ها به دونالد ترامپ در رابطه با ارتش ایالات متحده حمله کرده اند ، بحث کنیم. و دقیقاً مانند حرکت ، با هر حمله به ترامپ یک واکنش برابر و مخالف نسبت به کسانی که به او حمله می کنند ، ایجاد می شود. ما همچنین در مورد دو “Boogaloo Bois” خود توصیف شده متهم به تلاش برای حمایت مادی از حماس صحبت خواهیم کرد. و گزارش جدید WSJ با بررسی FAA از بوئینگ Dreamliner که تجزیه و تحلیل کنترل کیفیت را انجام می دهد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم