دانشجوی سابق دانشگاه مسیحی ادعا می کند همسر رئیس جمهور فالول خودش را در رختخواب مجبور کرد

دانشجوی سابق دانشگاه مسیحی ادعا می کند همسر رئیس جمهور فالول خودش را در رختخواب مجبور کرد

جامعه

URL کوتاه دریافت کنید

بکی فالول و همسرش جری فالول جونیور که این هفته به دلیل رسوایی جنسی قبلی از ریاست دانشگاه لیبرتی استعفا داده بود ، آخرین اتهامات بدرفتاری را به عنوان “دروغ های متعفن” رد کردند.

یک رسوایی جنسی جدید در دانشگاه محافظه کار مسیحی که پسر جری فالول ، فروشنده تبلیغات تلویزیونی این هفته از سمت خود به عنوان رئیس جمهور استعفا داد ، ظهور کرد.

دانشجوی سابق گمنام دانشگاه لیبرتی به پولیتیکو گفت که بکی فالول ، همسر جری فالول جونیور ، هنگامی که بعد از تمرین گروه با پسر بزرگشان در خانه آنها ماند ، با او به رختخواب پرید و با او رابطه جنسی دهانی انجام داد.

این دانشجوی سابق گفت: “وی متجاوز بود ، اگرچه اعتراف کرد که به او اجازه ادامه داد.

وی همچنین تصاویری از پیام های تلفن های هوشمند معاشقه را که ادعا می کند از بکی فالول بوده اند ، در اختیار وب سایت قرار داده است.

یکی از دوستی صحبت کرد که “گفت که او می خواهد شما را قطع کنید [your] موهایتان را کوتاه می کنید او فکر می کند که شما درست مثل خودتان زیبا هستید. “

سه ماه بعد ، پس از آنكه مرد جوان پیشرفت های فالول را نپذیرفت ، نوشت: “شاید زمان هر زخمهایی را كه من ایجاد كرده شفا یابد و قلب مسیحی شما اجازه خواهد داد كه مرا ببخشید.”

فالولز آخرین اتهامات را به عنوان “دروغ های معنادار” رد کرد.

آنها در بیانیه ای گفتند: “مایه تاسف است که پوشش عزیمت ما به دیوانگی ادعاهای دروغین و خارق العاده درباره ما تبدیل شده است.”

وی گفت: “این دروغ های دروغین و متوسط ​​روح و روان ما را به شدت به ما و خانواده ما آسیب رسانده است و ما در یک زمان مناسب با حقیقت پاسخ می دهیم. در این زمان ، با این حال ، ما فکر می کنیم بهتر است که حرکت کنیم و به جامعه آزادی کمک کنیم تا بر روی آن متمرکز شود. آینده روشن.”

اسکات لمب ، معاون ارشد رئیس جمهور ، گفت: دانشگاه لیبرتی “سیاست هایی را علیه کارمندان با داشتن روابط جنسی با دانشجویان و همچنین داشتن روابط نامناسب دیگر در خارج از ازدواج ، خواه توافق یا نه ،” اعمال می کند.

اما وی افزود که این مسسه هیچ گونه سوابق شکایات ناشی از سو sexual رفتار جنسی از بکی فالول ندارد.

فالول جونیور پس از مرگش در سال 2007 ، ریاست دانشگاه لیبرتی را از پدرش ، جری فالول پدر بزرگ فروشنده معروف تلویزیون ، به عهده گرفت.

اما این هفته پس از آنكه جیانكارلو گراندا ، كارمند استخر میامی فاش كرد سالها با بكی فالول رابطه برقرار كرده است ، كه رئیس جمهور پیشین هنگام رابطه جنسی آنها را تماشا می كرد ، استعفا داد. گراندا آقای فالول را “شکارچی” خواند که عکس دانشجویی را که در معرض دید خود بود برای او فرستاد.

فالول جونیور ادعا كرد كه گراندا صرفاً سعی در باج خواهی این زوج داشت و این همسر را مقصر دانست.

فالول پدر به خاطر جنگهای صلیبی اخلاقی و شکایت با موفقیت از مجله پورنوگرافی معروف بود هوستلر بیش از یک تمسخر هجوآمیز که ادعا می کرد اولین تجربه جنسی او با مادرش در یک خانه بیرون از منزل بوده است.

فالول ها در محافل محافظه کار به خوبی پیوند خورده اند و در میان دیگران با خانواده رئیس جمهور دونالد ترامپ ارتباط برقرار می کنند.