دانشجویان کارگری اسکاتلند از “همه پلیسها ******” توییت نمی کنند که عذرخواهی کنند

دانشجویان کارگری اسکاتلند از “همه پلیسها ******” توییت نمی کنند که عذرخواهی کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دانشجویان کارگر اسکاتلند دیروز پس از محکوم کردن رهبر حزب کارگر اسکاتلند ، ریچارد لئونارد ، توئیت “ظالمانه” خود در روز شنبه که با استفاده از مخفف “ACAB” – All Cops Are B ****** s ، محکوم شد ، منزوی شد.

شاخه دانشجویی حزب کارگران اسکاتلند روز دوشنبه در پیامی در توئیت خود از پلیس خواستار عذرخواهی از پلیس شد.

دانشجویان کارگری اسکاتلند (SLP) نوشتند: “برای اینکه واضح باشم: ACAB” در پستی روز شنبه ، انتقادات شدید فدراسیون پلیس اسکاتلند و سیاستمداران محافظه کار را به دنبال داشت. “

رئیس SLP ، ماریام شعبان ، این پست را با بازتوییت مجدد افزود: “امروز ، فردا و هر روز پس از آن ACAB است”. مخفف اختصاری که اغلب در نقاشی های دیواری و تاتو دیده می شود ، مخفف کلمه “All Cops are B ****** ds” است.

این سازمان توییت “ACAB” را حذف کرد و روز سه شنبه عذرخواهی کرد – اما فقط از فعالان در راهپیمایی Trans Pride در لندن در روز شنبه ، که ادعا کرد توسط پلیس “تعطیل” شده است.

در توییت جدید آمده است: “ما یک توییت قبلی را حذف کردیم زیرا به دلیل تبدیل شدن به داستان ، برف باران شد.” “اصل آن نشان دادن حمایت از شرکت کنندگان در غرور لندن در مقابل تعطیلی پلیس بود.”

“ما متأسفیم که استفاده ناشیانه ما از زبان مسئله واقعی را پنهان کرده و از رفقای ترنس خود که اکنون و همیشه از ما حمایت می کنند عذرخواهی می کنیم.”

ریچارد لئونارد رهبر کارگران اسکاتلند روز سه شنبه “اظهارات خشن” دانشجویی را محکوم کرد و خاطرنشان کرد که برخی از نزدیکان وی در نیروی پلیس خدمت کرده اند.

این پس از آن بود که کالوم استیل ، دبیر کل فدراسیون پلیس اسکاتلند تهدید کرد که در توئیت روز دوشنبه کنفرانس کارگران اسکاتلند را تحریم خواهد کرد.

روز سه شنبه استیل از اظهارات لئونارد و همچنین پیام های دیگر حمایت شخصیت های ارشد حزب کارگر استقبال کرد و افزود که وی “عذرخواهی شخصی” از رهبر حزب کارگر اسکاتلند را دریافت کرده است.

شعبان در ماه مارس هنگامی که اخبار مثبت بودن آزمایش نخست وزیر بوریس جانسون در مورد ویروس COVID-19 را مثبت اعلام کرد ، آتش گرفت.